Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért ilyen nehéz az élet?

Miért ilyen nehéz az élet?

Figyelt kérdés

Miért kell évekre előre tervezni? Mert egyébként megyünk a lecsóba. És el kellene szenvedni a sok-sok évnyi kínlódást.

Sokkal egyszerűbb a mának élni, és ha lehetséges inkább jól berúgni, vagy belőni magunkat drogokkal. Akkor legalább ma jó lesz. Mert ki tudna hónapokra előre tervezni?



2020. nov. 30. 17:38
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Amúgy is ha valaki ugyanígy újjá születik, az ugyanúgy mának fog élni. Én ebből így a végestelenéig nem fogok tudni kilépni. Max ha véletlen össze jönne egy párkapcsolat, és akkor valaki másért - hogy önéki ne legyen rossz. De ki barátkozna ilyennel mint velem? Remélem nincs újjá születés, és a halálommal véget ér a szenvedésem.
2020. nov. 30. 18:27
 12/22 A kérdező kommentje:
Amúgy meg én is végtelenül türelmes vagyok. Ha ilyen az élet, hogy szenvedést akar okozni, akkor újra és újra belehalok. Sőt márcsak azért se fogok megoldani semmit. Mert ez egy ilyen köcsögség
2020. nov. 30. 18:30
 13/22 A kérdező kommentje:
Persze. Majd évekre fogok előre tervezni, úgy közben soha nem számíthatok csak saját magamra.
2020. nov. 30. 18:33
 14/22 A kérdező kommentje:
Iszok még 1-et m eg stb és jobb lesz
2020. nov. 30. 18:33
 15/22 anonim ***** válasza:
63%

Sok ezer előző életes visszaemlékezésekről gyűjtöttek anyagokat, sok különböző kutató, sokan regresszióval, sokan gyerekek interjúztatásával....de ezekről nem nagyon lehet olvasni, de azért elérhető, megtalálható, csak sosincs szem előtt.

Summa: magadnak választtotad ezt az életutat, ezeket akartad megtapasztalni, úgy gondoltad megbírkózól vele....néha többet vállalunk, mint amivel elboldgulunk...meditálj, keress választ, kérj segítséget...egy szerető világegyetemben élünk, csak a színpadon állva nem mindig làtszik 🙂🙏

2020. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Oké, jó, igyekezni fogok ;)
2020. nov. 30. 18:42
 17/22 anonim ***** válasza:
😁🙏good Luck tesó!
2020. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ma jó lesz, 2év múlva pedig rendkívül rossz


1 volt kábítószer függő

2020. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok


15évig voltam függő. Bár nekem ennél több eszem volt valamivel, én nem tagadtam, hogy szar amit csinálok


Sose gondoltam azt, hogy kár előre gondolkodni. Én képtelen voltam rá! Mai napig az vagyok. ADHD-s vagyok, azzal nem nagyon lehet


Viszont én láttam, és tudtam, hogy a jövőm nem azért fekete, mert hülyeség volna az előre tervezés, hanem azért, mert én nem tettem. Persze 16évesen a kutya se tudta ezt így, de valahol 26 környékén már egészen világossá vált, hogy vagy elkezdek a jövőmre gondolni, vagy rettentő lelki kínok között fogok - nem meghalni. Ugyanis meghalni a drogoktól nem könnyű. Persze belőheted a mittom én mennyi herkát, azt akkor vége a dalnak... De te nem heroinos vagy, te csak valami nyavajás katis herbálos alja.


Na most, a helyzet a következő ! Lassan 1 éve leszoktam. Elhelyezkedtem a szakmámban, minő vicces, segítőként. Az olyan hülyéken próbálok segíteni, mint te :D Ráadásképp végig gondoltam azt, hogy miben voltam jó régen! Matek! Átfordítottam a függő hajlamom, az extrán jó logikám, a számokkal való gyors számolás képességét, a hajthatatlan mentalitásom, ha valami érdekel egy igen hasznos dologba, neki kezdtem pokerezni. Még csak pár hete csinálom (újra, 12éve már toltam), de már is oda jutottam, ahova másoknak 1-2 év kell. Első naptól kezdve nyerő vagyok, és azóta is. Több százezer leosztást játszottam már le, mint az őrült állat azt csinálom.


Eddig folyt ki a kezeim közül a pénz, most pedig jön. Közben jól érzem magam, a függő énem is kiéli magát, és szellemileg is egy rendkívül jó kihívás. És van jövőm! Lehet pár év, és egy nagyon korrekt fizetést is hoz a játék, és nem is kell "szar" "munkát" csinálnom.


De persze a te dolgod mit csinálsz! :) Akár fel is kötheted magad, ha így állsz hozzá. Mert a vége ez lesz, de jó lassú! Szenvedős! Az utolsó hónapokban azon fogsz minden percben gondolkodni "ó istenem, miért voltam ekkora kretén?!"


Miért nem tanultam? Miért nem dolgoztam rendesen? Miért nem szerettem valakit, egy kedves lányt? Miért nem alakítottam egy rendes életet? Istenem... Pedig az utolsó percig volt lehetőségem, mindig előttem volt... De én inkább rinyáltam, mint egy 10éves taknyos kislány.


Tudod a pulgatórium nem a föld alatt van, nem a másvilágon ! itt lent, bent a fejedben! Ott fogsz megőrülni

2020. nov. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem nehéz.


- Mészáros L. -

2020. nov. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!