Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Több mint 2 éve fáj a hasam,...

Több mint 2 éve fáj a hasam, nehéz gyerekkor + stresszes élet, veszekedések stb. voltam orvosnál, korházba, szedtem többféle gyógyszert most jelenleg nyugtatokat szedek (frontin stb), lehet előbb utóbb valami komolyabb bajom ettől a hasfájástól?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Pontosan mit jelent a hasfájás? Alhasi, gyomortáji, görcsös vagy tompa, jár-e emésztési zavarokkal, milyen időközönként jelentkezik? Enélkül nem tudhatjuk a választ.
2009. máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gyomortajeki a fajdalom , nem jar emesztesi zavarokkal, altalaban akkor jelentkezik , ha felidegesitem magam vagy ha nehezebb fizikai munkat vegzek. Mikor gyomoridegem van akkor kezd el fajni es egesz nap faj, inkabb olyan szuro fajdalom a gyomromba...regebb heteken keresztul fajt megallas nelkul, mostanaba, hogy szedem a nyugtatokat ritkabban de most ujbol elkezdodott par napja.
2009. máj. 5. 22:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Végeztek gyomortükrözést, ultrahangot? A stressz sajnos okozhat gyomorfekélyt, annak lehet ilyen tünete.
2009. máj. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem át kellene értékelned az életed, s pozitívabban kéne gondolkodnod.a betegséged valószínűleg pszichés eredetű, melyen a nyugtatók nem segítenek, csak elkábítanak, így nyomottabb leszel, s kevésbé érzékeled a külvilág ingereit.tehát a gyógyszer csak elfedi az érzékelésed, tompul a stressz.ez egy rossz út, hiszen mindig erősebb gyógyszerekre lesz szükséged...te döntöd el, hogyan alakítod tovább az életed.ha gyermeked lenne később, biztos nem vágyna egy begyógyszerezett, nem beszámítható szülőre.tehát légy erős!küzdd le a betegséged, csakis te segíthetsz magadon!ha gondolod írd meg privátba hogyan alakult az állapotod!:)
2009. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem is volt hasonló problémám.Nekem kb. 2 hónapig tartott,eleinte vakbélgyulladásra gyanakodtunk,de aztán az orvos kizárta.Valószínűleg pszichés eredetű volt,én is Frontin-t szedtem,de valójában szerintem neked kell erősnek lenned és leküzdeni ezt.

Hidd el,nekem sikerült:)

2009. jún. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt ajánlom neked ezt a blogot A létezés fantasztikuma. ismerd meg önmagadat és tanuld meg gyógyítani önmagadat

19. f. A két csodálatos lelkünk.

28, f. A csodálatos, és titokzatos emberi test...

Olvass bele a fejezetekbe és ismerd meg önmagadat érezd át, több fejezet is van benne ami öngyógyításról szól de a másik blog is tartalmaz tanácsokat.

2013. nov. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!