Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A stressz okozhat ilyen...

A stressz okozhat ilyen tüneteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Elég stresszes vagyok mostanában. De észrevettem,hogy elkezdett bedugulni meg sisegni a fülem. Meg kb. Egész nap szédülök csak akkor nem ha ülök. Ha felállok akkor igen. Ilyenkor gyengének érzem a lábaim és a fejemben is érzek egy megfogalmazhatatlan érzést. A szemem is fáj meg eres. Jól alszok. Volt olyan időszak amikor nem aludtam jól de mostmár igen. amikor valami miatt megijedek akkor a kezeim meg a lábaim is gyengének érzem. De kevés ideig tart. Amikor volt ez a digitalis oktatás akkor kb. Fél évig nem mozogtam semmit. Ezért az izmaim is fájnak néha meg a csontjaim is.



2020. nov. 30. 18:44
 1/2 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Igen a Stressz okozhat ilyen jellegû problèmát! Sportolnod kellene, az jó a vèrkeringèsedre ès persze az izmaidat is formába hozza! Fokozatossan kezdjel el mozogni, sulyzózni, kerèkpározni. Minden jót!
2020. nov. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen+ a keringésed is ellustult. Séta, bicaj minden nap.
2020. nov. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!