Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy kapcsolat a padlóra tett?...

Egy kapcsolat a padlóra tett? 18/F

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden, de elég nehéz lesz.

Volt 2évig egy barátnőm, nagyon szerettem, első kapcsolatom volt, hatalmas lila felhőben voltam. Tényleg nem foglalkoztam semmivel, haverokkal sem, sulival sem, itthon sem érdekelt semmi. Vége lett, megcsalt, rájöttem hogy egy árverés volt az egész.. Előtte jó volt minden.. Most azon kapom magam hogy mingyjart ballagok, ennyi volt a középiskolás élet.. A barátaim már nem viszonyulnak úgy hozzám, sőt, már nincsenek is barátaim. Én 16 éves koromig anyummal aludtam, mert így fértünk el, de ahogy lett barátnőm lett saját szobám. Mostmar egyedül alszom ott és folyton magányos vagyok, bárcsak ott aludnék meg a másik szobában, emiatt szorongom is. Egyszóval úgy érzem most magam mintha 2 év a semmivel ment volna el, és minden megváltozott körülöttem, én mégis a múltban élek..Tudom kicsit röhejes lehet hogy ennyi évesen ez a problémám, de tényleg mentálisan a padlón vagyok.. Annyi minden megváltozott körülöttem hirtelen.. A körülöttem lévő emberek, minden.. Suliban sem ugyanaz az érzés már bemenni.. Szorongok. Mit gondoltok? Már 1éve mentünk szét, azóta nem sikerült magam rendbetenni..Raadasul ez a járvány is rátesz egy lapáttal..


2020. dec. 1. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, téged egy szakítás padlóra tett. Azt ajánlom próbálj ismerkedni, új kapcsolatba belemászni ha téged megbetegít a magány. Ha meg nincsenek barátaid, akkor rám írhatsz, csak 2 évvel vagyok nálad idősebb.
2020. dec. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sovány vígasz tudom, de én örültem volna ha szakítunk, mert akkor hiába nem lennénk együtt, de élne. Viszont pár hónapja súlyos betegségben meghalt a szerelmem. Szóval kelj fel a padlóról, és azt nézd ami előtted van. Én is azt igyekszem tenni, pedig iszonyat nehéz, de muszáj.
2020. dec. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Őszinte részvétem😟
2020. dec. 1. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!