Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van más is aki belebetegedett...

Van más is aki belebetegedett ebbe az évbe mentálisan?

Figyelt kérdés
Egyedüllét, stressz, napi hírek halottakról, kilátástalanság, pánikrohamok, szorongás? remélem egyedül vagyok ezzel de kétlem :D F/26
2020. dec. 2. 19:00
1 2
 1/18 anonim válasza:
88%
Igen, a pánik betegségem csak nehezit az egész helyzeten, sokszor voltak düh rohamaim,sokszor álomba sírtam magam és most már ott tartok hogy hozzám szolnak és ha beszélnem kell el sírom magam, tömören ez a helyzet engem tönkre tett
2020. dec. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Én is kezdek belebetegedni, hogy kb semmit nem lehet csinálni. Állandóan itthon vagyok.

Az agglomerációban lakom. Hétköznap home officeból amúgy sem nagyon tudnék felmenni Pestre, mert nyolcra itthon kell lenni. Hétvégén sem lehet nagyon mit csinálni. Komolyan, még randizni sem lehet, mert nem tudsz sehová beülni, kint meg baromi hideg van:D

Az utazás is hiányzik nagyon. Tavasszal akkor is nekiindulok, ha 10 nap karantén vár rám itthon.

2020. dec. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

"Komolyan, még randizni sem lehet, mert nem tudsz sehová beülni, kint meg baromi hideg van:D"


Basszus fél év semmi siker után végre el tudnék hívni egy lányt és erre mi van? Nincs semmi nyitva, és olyan hideg van kint, hogy élvezhetetlen lenne a randi. Ez tipikusan kávézós, borozós, mozizós, színházozós, vacsizós idő.

2020. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
28%

Tök jó évem volt :D


Sokat csavarogtam/kirándultam és jó pár csajt meghúztam.

2020. dec. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Ugyanígy vagyok en is. Teljesen lerongalt minden tervemet ez az ev. Irjatok privatban, ha dumalnatok vkivel. :(
2020. dec. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Énis pánik beteg lettem.. 24/N
2020. dec. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Szinten panik+major depresszio... Eddig "csak" generalizalt szorongas volt, most majdnem ongyilkossag lett a vege. Es 20 eves vagyok, de igy sem lattam, hogy a jovoben lehet jobb.
2020. dec. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
18%

Istenem mennyi gyökér van.

Válaszolok a kérdésre erre lepontoznak.


(Nem mintha érdekelne a százalék de most ezért mindenkinek ment a piros kéz.....)

2020. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
mindenkinek azt tudom tanácsolni, hogy írjatok nyugodtan egymásnak, mert szerintem segít ha tudjuk hogy nem vagyunk egyedül. Elmebeteg hely ez a gyakorikerdesek, de ha valamire hasznos akkor ez az.
2020. dec. 4. 20:53
 10/18 anonim ***** válasza:
69%

Volt már egy kemény depressziós fél-háromnegyed évem, kb másfél éve, most újra bejött, csak sokkal durvábban, durvább szorongással együtt.. Azthittem, már nincs lejjebb. De talán majd most!

Megviselt az ősz, sok probléma egybegyűlt a korlátozások, covid miatt is többek között. Egy full, öntehetetlen állapotba kerültem.

2020. dec. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!