Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hipochondriát hogy lehet...

Hipochondriát hogy lehet kezeltetni? Pszichiáter? Gyógyszer+terápia?

Figyelt kérdés

Pszichológus, pszichiáter?

Nagyon durva szinten van, a depressziómmal és szorongásommal együtt, képtelen vagyok bármit is csinálni mellette. Eddig ellene voltam az antidepresszánsoknak meg szorongáscsökkentőknek, de ha azok segítenének (segítenének átmnetileg?), mellette tolnék pszichoterápiát rendesen, hatásos lehet?



2020. dec. 2. 22:24
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Mióta szedem, csak fáradtabbnak érzem magamat (2 napja) egyelőre :) Bár a lábaim járnak (amúgy is szoktak, de most emiatt feltűnt jobban, gondolom mert figyelem is magamat jobban)
2020. dec. 8. 20:00
 32/34 anonim ***** válasza:

Szokásos mellékhatás lehet mind a kettő.


Pár hét és elmúlik. Ha ez a láb mozgatás nem, akkor azt azért említsd meg az orvosnak. Pár hét, és jobban leszel meglásd.

2020. dec. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

Én voltam az akivel minden kérdés alatt összefutottál :D

Naa nagyon örülök, hogy sikerült eljutnod a dokihoz! Remélem egyre jobban leszel már ezek után.


A pici gyulladásokra egyébként te kaptál bármilyen jellegű gyógyszert vagy valamit? Vagy letudták hogy pszichés?

2020. dec. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Írtam kérdésednél is, de leírom ide is :D még nem jött eredmény, elv egy hét és meglesz, utána megyek vissza a dokihoz és akkor lesznek átbeszélve a dolgok.
2020. dec. 12. 18:01
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!