Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi ideig járhatok majd az...

Mennyi ideig járhatok majd az iskolapszichológushoz?

Figyelt kérdés
Nem merem tőle megkérdezni, de bízni se merek benne annyira addig, mert félek, hogy pont a leglehetetlenebb helyzetben küldene el, vagy akkor, mikor olyat is el merek neki mondani, amit nehéz volt... Ők inkább rövid távú terápiákat tartanak, vagy akár nyári szünetig is járhatnék hozzá? Mert amúgy nagyon nehezen szántam rá magam, de óriási segítség lenne, de tudom, hogy mások is járnak hozzá, és nem biztos, hogy az én bajom a legnagyobb, meg amúgy is sokáig tart és nehéz beszélni, mire kinyögöm, emiatt is félek, hogy elküld...
2020. dec. 6. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp segíteni fog, és nem elkuldeni a problémáddal. Ezért dolgozik hogy segítsen. Az időt nem tudom, meddig, gondolom ameddig te oda jársz iskolába, persze iskolai szünetben szerintem nem kell. Nagyon ritka sajnos hogy iskolákban van rá lehetőség, így szerintem ha van rá lehetőséged akkor mindenképp.
2020. dec. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá mindenre tőle, amivel kapcsolatban kétséged van.
2020. dec. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bízz benne nem lesz semmi gond
2020. dec. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért kérdezd meg, hogy ne nyugtalankodj és beszélgetés közben ne a kérdések járjanak a fejedben. "miért nem merem megkérdezni", valamint később is visszatérő gondolatokként ne ezekkel kelljen foglalkozni: "bárcsak meg mertem volna kérdezni"
2020. dec. 6. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!