Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az iskolapszichológus mit tenne?

Az iskolapszichológus mit tenne?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben erősen gondolkodom hogy meglátogassak -e egy pszichológust. Vannak viszont olyan dolgok amiket nagyon szégyellek kimondani, senkinek sem beszéltem még róla, viszont pont ezek nyomasztanak leginkább. Félek hogyha elmennék egy iskola pszichológushoz és beszélnék például arról, hogy néha arra végzek önkielégítést hogy élve szétégetnek egy kutyát vagy megmérgeznek utcakutyákat mit tenne, kötelezné a titoktartás? Nem rúgatna ki miatta? Félek mert mintha két énem váltakozna, az egyik a légynek sem tudna ártani, de amikor belémjön az érzés megölnék valamit.

2020. okt. 11. 00:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%
Neked nem pszichológus kell hanem pszichiáter és gumiszoba.
2020. okt. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem inkább egy pszichiátert keress fel!

Ez nem normális dolog sőtt beteges. Most még ez aztán már embert fogsz ölni? Saját érdeked és ne titkold... Beszélj az édesanyàddal és menjetek el pszichiáterhez mert idegi alapon biztos hogy van valami problémàd. Ezzel az iskolai pszichológus nem fog tudni neked segíteni és biztos vagyok benne hogy beszélne az osztály főnököddel mivel hogy ijen àlapotban akár veszélyeztetheted az osztálytársaid, tanáraid...

Hiddel fogadd el amit irtam

2020. okt. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
41%
Attól hogy egy kamasznak mindenféle gondolatai vannak még nem fogja megtenni őket. Hány anya fél attól hogy bantani fogja a gyerekét mégsem fogja soha. Szerintem csak beszippantott a média. Kicsit sok borzalmat néztél. Nem csoda ha ilyen gondolataid vannak. Az önkielégítés meg a te korodban teljesen normális hogy intenzíven foglalkoztat de amire élvezel az lássuk be nagyon nem normális. Próbálj kicsit lekattanni a filmekről meg a netről. Jót fog tenni. Vagy nézz békésebb témájú dolgokat. Szerintem ezt ne az iskolapszichológusnak meséld el hanem kérj időpontot a kerületihez. Biztos segíteni fog.
2020. okt. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
60%

Állatkínzós videókra végzel önkielégítést, vagy csak fantálziálsz erről masztizás közben?

Ha csak elképzeled az még talán nem annyira beteges, de ha egy egyébként jóérzésű ember számára szörnyű, megrázó videó nézése közben neked a szexen jár az eszed, akkor nagy baj van.

Vannak szadista hajlamaid? Remélem nem az lesz ennek a vége, hogy kéjgyilkos leszel.

Sajnos pszichiátriai eset vagy!

2020. okt. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
44%
Szia! Szerintem érdemes lenne beszélned a pszichológussal, hátha tud segíteni. Ez tényleg nem normális. De arra számíts hogy el fogja mondani a szüleidnek, ha kiskorú vagy. Sajna ez egy ilyen hülye szabály hogy el kell mondania....
2020. okt. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok. Nincsenek egyáltalán szadista hajlamom, és az alapkérdésben említett tevékenységet is havonta maximum egyszer végzem, nem mindig. Ölés alatt pedig nem emberekre hanem állatokra gondolok.
2020. okt. 11. 09:54
 7/24 anonim ***** válasza:
52%
Minden pszichopata állatokkal kezdi.
2020. okt. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
34%
Ez borzaszto.. Ha te az én gyerekemmel járnál egy osztályba kivenném az iskolábol.
2020. okt. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
46%
Semmivel nem jobb már bocsi. Jó lenne rájönni ez miből fakad. Mi lesz ha lesz barátnőd és vele lennél együtt. Belegondoltál már ebbe? Én nem lennék a helyében.
2020. okt. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és van barátom. De nem beszélünk sokat erről..
2020. okt. 11. 12:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!