Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek van előnye is...

Szerintetek van előnye is annak,ha valakinek pszihiátriai intèzetben lakik?

Figyelt kérdés
Sajnos mentális beteg vagyok,de jól karban van tartva,de lehet gondnok kell,ha nem èlnek a szülők. Járok dolgozni,ès egy beteg gyerek is van nálam. Jelenleg anyuèkkal lakok,ès èlettársam nincs de laktam már egyedül gyerekkel.Van kapcsolatom viszont vele nem megoldható mèg az összeköltözès(ez a rèsze kèrdèses).Valamièrt azon aggodalmaskodok,ha nem lesznek szüleim,akkor romlik annyit az állapotom,hogy muszáj lesz intèzetbe mennek.Sajnos láttam olyan eseteket,hogy az illető nem közveszèlyes,de valamièrt oda irányítják pedig nem látszik nagyon betegnek.Mi kell ,ahhoz hogy ez bekövetkezzen?Milyen tüneteket kell produkálnom?

2020. dec. 6. 13:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az a gyerek az kinek a gyereke? nem rokonod?
2021. febr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!