Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már alkoholizmusnak számít?

Ez már alkoholizmusnak számít?

Figyelt kérdés
Alapjában véve egy cinikus, ideg beteg ember vagyok, aki mindenre meg jegyzést tesz, és föl kapja a vizet semmiségeken. Viszont ha alkohol hatása alatt vagyok teljesen kiegyensúlyozott vagyok. Ezért mindig így oldom meg a magánéleti zűröket.

2020. dec. 6. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Annak. Tipikus esete vagy annak, aki ha problémába ütközik akkor nem személyhez, hanem a palackhoz fordul segítségért. Alkohol hatása alatt azért érzed kiegyensúlyozottnak magad, mert az alkohol szorongásoldó hatással bír. Javaslom keress fel egy pszichológust, nem csak az egyre mélyülő alkoholizmusod miatt, hanem azért, hogy 10 év múlva ne legyenek mondjuk pszichoszomatikus tüneteid.
2020. dec. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, lehet hogy azt fogom tenni.
2020. dec. 8. 02:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!