Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan reagál egy nárcisztikus...

Hogyan reagál egy nárcisztikus és hogyan reagál egy pszichopata ha lebuktatják őket?

Figyelt kérdés
Kiderülnek a dolgaik, és szembesítve vannak. Melyikük mit reagál, illetve mit tesz ilyenkor? (Pszichopatánál ne a gyilkosokra gondoljatok, hanem a hétköznapi pszichopatánra.)
2020. dec. 9. 20:34
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
93%
Őket nem lehet lebuktatni, minden helyzetben te leszel a szemét, paranoiás, stb. Ez a két cucc nem olyan, mint egy bolti lopás. Szóval olyat soha nem fogsz hallani egy nárcitól/pszichótól, hogy " Ó, igazad van, nagyon sajnálom."
2020. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
A nárcisztikus dühös vádaskodásba kezdene. A pszichopata (feltéve, ha az szociopatára gondolsz) nyugodtan, megbánás nélkül mentegetőzve meggyőzően hazudna.
2020. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
És ha egy szót sem szól? Levegőnek néz szembesítés után?
2020. dec. 9. 20:46
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

A pszichopaták többsége nevetne egyet, és megkérdezné, hogy oszt akkor mivan?


A narcisztikus támadni kezdene.

2020. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
És akit egyszerűen nem érdekel a szembesítés? Nulla reakció, hallgatás.
2020. dec. 9. 20:53
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szembesítés. Sosem kerülhetsz olyan helyzetbe, hogy neked legyen igazad. Szemrebbenés nélkül 5 olyan érvet sorol fel neked, hogy miért neki van igaza
2020. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
41%
Érzéketlen, nyugodt? Akkor pszichopata. Nem ismeri fel, ha hibázott, soha nem fogod meggyőzni, vagy jobb belátásra bírni. Veszett fejsze nyele.
2020. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ mennyire vagy használható ember a számára (inkább kihasználható)

Ennek függvényében, semmibe is vehet ha szembesíted, ha ott akarod hagyni de ő tovább szeretne használni még igazat is adhat neked. Érdekből. Ez a pszichopata inkább


A nárcisztikusnál esélytelen, hogy ne neki legyen igaza.

2020. dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
86%

Amikor egy narcisztikust szembesitettem es nyiltan neven neveztem az erzelmi zsarolast, a kettos mercet, akkor azzal ert veget a beszelgetes, hogy bennem van a hiba, en kommunikalok rosszul, hiszen en vesztem ossze ket emberrel (mikozben akkoriban helyeselt velem), de majd odafigyelunk erre es fejlesztjuk. Mindekozben neki semmiben nem kell valtoznia.

En itt vetettem veget a kapcsolatnak, es a mai napig nem erti, hogy miert dobtam ki 12 evet az ablakon.

2020. dec. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
64%

9


Ilyenek általában. 2 nárci csajjal volt dolgom az utóbbi 5 évben, és, még ha úgy-ahogy be is látták, hogy mit tesznek, 1órával később már úgy lett csavarva a beszélgetés, hogy végülis nekem kell változnom.


De ismerek 2 szociopatát is, velük nincs nagy gond. Kicsit tapitantlanok, de egész jól próbálnak beilleszkedni. Kicsi minta, de... Hát... A nárcisztikusokat inkább kerülöm ezentúl.

2020. dec. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!