Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki ilyet rajzol, az...

Ha valaki ilyet rajzol, az depresszió, vagy mit jelent?

Figyelt kérdés
Szemeteskuka mellett ül egy tündér szerű valami, aminek a szárnyai a kukában vannak. A szárny vége a kukából és a szárny csonkja a valami hátából vérzik, bele a csatornába. Van még pár szemeteszsák a kuka mellett, meg egy buszmegálló tábla. A háttérben pici pillangó szerű cuccok repkednek, vannak piros-narancssárga lombú fák, de az egész kép nagyon szürke.
2020. dec. 10. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Ennyitől nem lesz depressziós.
2020. dec. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Nem ilyet inkább a drogosok meg az önmagukat nagyon különlegesnek érző hipszter hülyék rajzolgatnak.
2020. dec. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

2


Azigen, ez egy rendkívül erős komment volt...


Téged ki bántott? Akarsz róla beszélni? :) :) :)

2020. dec. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy depresszívebb rajz, de nem feltétlen mondanám depressziónak.

Nem vagyok szakértő, de nekem a tündér vagy micsoda szárnyának elvesztése és a buszmegálló plusz a szemeteszsákok mind akadályokat jelképeznek. A fák lombjának (leveleinek) színe az őszre emlékeztet, az pedig az elmúlásra. Ha nem hullanak a levelek akkor nekem azt jelenti, hogy a múlt visszatarja valamiben a rajzolót. A kis pillangók viszont a reményt jelképezik, de mivel a "tündérke" nem tud repülni, így elérhetetlennek tűnik.

(Remélem nem gond, hogy elemeztem a képet :D)

2020. dec. 13. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!