Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanában egyfolytában azt...

Mostanában egyfolytában azt érzem, hogy fusztrált vagyok, nem vagyok megelégedve magammal, úgy érzem semmire nem vagyok jó!! Mit tehetnék, hogy jobban érezzem magam?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam már azzal, hogy 2-3 napig azt csináltam, amit igazán szeretek, ideig-órág jobban éreztem magam, de a pihenés közben is azon kattogtam, hogy éppen mit kéne csinálnom. Legtöbbször ingerült, ideges és rosszkedvű vagyok.

máj. 15. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyanezt érzem...

Nem lehet ,hogy szeretet éhségröl van szó?

Nincs aki foglalkozzon Veled?

máj. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Engem a sportolás húzott ki ebből. Mindig kitűzök magamnak kisebb célokat és jól esik amikor elérek valamit.

Nagyon nehéz elkezdeni de nekem megérte.

máj. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talan ne csak 2-3 napig csinald azt,amiben jol erzed magad. Valtoztass az eleteden, amig egyszer csak azt nem veszed eszre, hogy huzamosan jol vagy. Ha ez onalloan nem megy, keress egy terapeutat, es a kapcsolatokba egyebkent is fektess energiat.
máj. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindenkj tamogat, sportolni en is sportolok, igaz csak biciklizem, jol tud esni, de meg akozben is kepes vagyok stresszelni
máj. 15. 23:27
 5/7 A kérdező kommentje:
3/4 igen, igazad van, tobbet kene azt csinalnom, amit szeretek, jelenleg egyetemre jarok, szeretem a szakomat, csak ugy erzem, hogy ez a tanulas, meg a vele jaro stresszbe faradtam bele (erettsegi ota nagyon erzem)
máj. 15. 23:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerencses, h szereted a szakodat. Nem lehet, h csak belefaradtal a tanevbe?
máj. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet, egyszeruen nem tudok mar tanulni, pedig most lesz egy csomo vizsgam ):
máj. 16. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!