Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen hatása lenne ha valaki...

Milyen hatása lenne ha valaki bevenne 10db xanaxot? 0.25mg

Figyelt kérdés

2020. dec. 10. 18:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Kiüti magát és alszik. Mondjuk a mája és a veséje nem fogja megköszönni, de semmi extra.
2020. dec. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ, hogy ki az a valaki. Amikor még függő voltam, ennyitől meg sem nyugodtam. Aki még sose szedte, az aludna 20 órát, utána még egy napig szédelegne, de komoly baja nem lenne.
2020. dec. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
10 db-tól semmi bajod nem lesz. Ezeknek a halálos adagja a megszokott napi adag 40-100szorosa.
2020. dec. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ, hogy van-e toleranciája, hány kg


2.5mg tól nagy baja nem lesz, egy kis szédelgés, csicsika, talán némi amnézia, de ennyitől még nem kéne.


A zöld kék lila foltok már más tészta, de az az esések miatt lesz inkább

2020. dec. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%

Igen, jól írják előttem. Ez attól függ hogy ki mennyire van hozzászokva, és milyen céllal használja.

Nekem 10 db arra jó hogy aludjak egy jót, vagy hogy levigye az elvonási tüneteket bizonyos drogok után.

20-30 tól kezdek beájulni, és akkor általában nagyon mélyen alszok úgy 12 órát.

50-60 db (0.25-ös) már inkább bepörget, hülyeségeket csinálok, céltalanul bolyongok, összevissza beszélek stb.

A 100 az üveg frontint mikor kiiszom egyszerre, akkor szokott jönni a teljes képszakadás, és általába vagy otthon vagy a detoxba ébredek.

2020. dec. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
42%

5


És gondoltál már az addiktológiai kezelésre?

2020. dec. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%

6


Gondolni gondoltam, de mindig egyszerűbb benne maradni a függőségbe, mint változtatni rajta. És, hát, mint függő, én a menekülést szoktam meg.

2020. dec. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%

7


Ezt én is tudom, mármint, hogy miképp működik a függő.


De akkor kérdezem másképpen! Hogy érzed, van még lentebb?

2020. dec. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

8


Igen, nekem törvényszerűen lesz még ennél rosszabb is.

(Ha csak nem sikerül változtatnom.)

Viszont már közel 2 évtizede függő vagyok pl a drogoktól, és eddig is elbírtam az ebből következő szenvedéssel.

A függőség (drogok) amúgy pillanatnyilag jók, de sokkal több sz#rt kell benyelni már rövid távon is. Hosszú távon pedig az egész életünkkel fizetünk érte.

Én úgy döntöttem hogy amíg nem tudok jobbat, addig megfizetem ezt az "emelt" árat is.

Vagyis, persze, tudnék jobbat - de az az út ismeretlen, félelmetes a számomra.

Ezért tovább folytatom ezt a korábbi, megszokott utat - amit már jól ismerek.., és pontosan tudom hogy hová vezet...

2020. dec. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%
Pontosan mivel mérgezed magad barátom?
2020. dec. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!