Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egy 16 éves lány bevenne...

Ha egy 16 éves lány bevenne 20 darab 0.25-ös Frontint akkor lenne valami baja? NEM AKAROK ÖNGYILKOS LENNI, csak kérdezem.

Figyelt kérdés
és ha inna rá alkoholt,pl.bort vagy pálinkát?
2015. júl. 13. 12:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Beszéld meg apukáddal. Majd leküld neked 8 pofont...
2015. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
Valószínűleg belehalna, főleg alkohollal.
2015. júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
mondom hogy nem akarok semmi ilyesmit csinálni!!!!!
2015. júl. 13. 13:12
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Egy ismerősöm megtette ezt, kórházban között ki, kimosták a gyomrát. Az, hogy mi lett volna a végkifejlet nem tudni, megmentették.

Inkább azon gondolkodj, hogy milyen programot csinálj a barátaiddal, menjetek moziba, meg az állatkertbe. A frontint meg hagyd meg a nyugdíjasoknak, nagyanyám is szedi altatónak.

2015. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy halálos volna. Nekem anno amikor frontint felírtak, akkor a doki külön mondta, hogy ha az összeset be is szedem, legfeljebb a szervezetemet rongálom, alszom egy nagyot vagy esetleg ideiglenesen kómába kerülök, de belehalni nem fogok. Nem mintha terveztem volna ilyesmit, ez a módszer engem sosem vonzott, de azért biztos ami biztos letisztázta hogy amit felír nekem, attól kizárt hogy meghaljak. 18 voltam és 30 db-os 0,5ös frontint kaptam. És szerintem nem csak azért mondta, hogy elrettentsen, hanem mert így is volt. Ő az az egyenes ember fajta.

De azért a kérdésre a válasz hogy ja, határozottan lenne baja, nem egészséges ennyit bevenni, ez terheli a szervezetet és ki tudja milyen károkat okoz. Szóval lehetőleg ne csináld se te, se ismerősöd. A gyomormosás pocsék dolog ha jól tudom és még ha kórházba nem is kerülsz, rosszul leszel, feltehetőleg kifogod hányni a gyomrod teljes tartalmát és napokig nyögöd az utóhatását. Főleg ha alkohol a kísérőital. Az ilyentől annyira szarul tud lenni az ember, hogy mindent megbán... Legalábbis én első kézből ilyen élményeket hallottam anno a kórházban, amikor nekem is be kellett feküdnöm.

2015. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

súlyosabb betegek ennyit szednek rendszeresen

ha még nem szedted, akkor valószínű, erősebb a hatása

ha iszol rá, még erősebb, de 5mg messze van a halálos dózistól, max kicsit többet fogsz aludni, mint máskor

2015. júl. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nem emlékszem pontosan, de több, mint 10 000 mg a halálos dózis intravénásan, tablettából meg még több kellene, ennyit beszerezni sem könnyű és bevenni sem
2015. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az utolsót kiegészíteném, ha bevetted, utána bent tartani sem. Már sokkal kevesebbtől okádnál, véreset, mert kimarja a gyomrot.


5mg Xanax/Frontin meg lósz*r, alkohollal együtt is, ha amúgy nem szeded, aludtál egyet, és másnap nagyon furcsán éreznéd magad.


Belőlem is kimostak egyszer 11db 0.25-ös xanaxot, csak aludni akartam, mert már napok óta nem ment, nem aludtam el rögtön, furcsán beszéltem, kihívták rám a mentőt. Mondtam, hogy 11 volt, nem érdekelte őket, kimostak.

2015. júl. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Sejtem, hogy a kérdezőt meg az olvasókat akarjátok védeni, de azért ne terjesszetek faxságokat.


Ha azt írjátok, hogy bele lehet halni, akkor aki meg akar halni, lehet, pont ezek miatt meg fogja próbálni. Baja nem lesz 20 db-tól, de főleg alkohollal együtt rettenetes érzés másnap.


Senki nem fog belehalni benzótuladagolásba és most ennél jóval többről beszélek. Agykárosodásotok esetleg lehet, árthat a májnak, kilyukadhat, bevérezhet a gyomrotok, de halál nem lesz, csak hosszantartó sz*pás, mire helyrerakják a károkat, ha egyáltalán lehet.

2015. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
a barbik ideje pont ezért jár le
2015. júl. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!