Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen hatása lenne ha valaki...

Milyen hatása lenne ha valaki bevenne 10db xanaxot? 0.25mg

Figyelt kérdés

2020. dec. 10. 18:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

10

Lényegében mindenféle drogot használok. Mindig azt amihez épp a leggyorsabban hozzá tudok jutni. 18 éves koromban kezdtem a fűvel (ami 3-4 éven át jó volt a menekülésre) aztán jöttek a parti drogok, hallucinogének, ketamin stb. Később pedig bejöttek a dizájner drogok, amiket szép sorjában próbálgattam, használtam, ahogy épp tiltogatták őket be. (Itt már intravénás szerhasználó voltam.) Már elmúltam kicsit 30 mire eljutottam a a drogos karrierem végállomásáig a kokainhoz, és a heroinhoz. Életem során többször hajszál híján meghaltam már, de valahogy mégis itt vagyok. Az életem azonban minden területem működésképtelen. Ha pl elkezdek dolgozni, akkor lesz több pénzem, és csak idő kérdése hogy mikor gyűr újra maga alá a függőség. Egy ilyen élethelyzetben élek, és lényegében arra készülök hogy mikor fogok újra lecsúszni.

A változtatás azonban nehéz lenne, hiszen van egy csomó tartozásom (pl csak a TB-m közelít a fél millióhoz) és legalább több évnyi meló lenne ezeket csak a nullára vissza hozni. Örökké menekültem az élet elől, és nem vállaltam a felelősséget hosszú távon a dolgaimért. Ezért hiába is lennék x ideig absztinens, mert a fejemben bármikor átkattanhat valami, és akkor egy pillanat alatt el tudom cseszni a hosszú idő alatt felépített eredményeim. (Erre is volt már példa.)

Tehát végső soron félek önmagamtól. Az egómtól. A belső hangtól, ami rendszerint elbuktat az életemben. Ezért nem csinálok semmit, és így nem is várok már túl sokat. Próbálok szermentes lenni, amikor épp sikerül. (Most pl már majdnem 1 hétnél tartok mivel karanténban vagyok.) Belső utat is gyakorlok, és próbálom meghaladni az egót. Ez az amit már évek óta csinálok, bár egyre kevésbé hiszek abban hogy sikerül. Azonban nekem nincs más út. Ezt tudom, és nekem ezen kell tovább haladnom...

2020. dec. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

10 Ja bár nem figyeltem jól a kérdésedre.

Az elmúlt hónapok summázata az, hogy alkoholt, füvet, speedet, ecstasyt, és ismeretlen dizájner drogokat használtam. Most épp ezekhez tudtam a leggyorsabban hozzá jutni. Viszont mivel ezeket alkalmi munkák árán tudom beszerezni, ezért jobb esetben hetekig is tiszta tudok maradni. Az utóbbi időben az alkohollal is egyre több problémám van, ami tök érdekes mert az csak arra jó hogy kiüssön. Tehát nem vagyok tőle boldog. A porokra azért vágyom egy idő után, mert ilyen élethelyzetben csak azoktól tudom pár órára jól érezni magam. Persze ez nem valós boldogság. De az "igaziért" hosszú lenne az út... Ezért beérem a másolattal is. Már csak ezek tudnak kimozdítani az általános depresszióból, ürességből amit belül érzek. Viszont direkt próbálom ezt az egészet fékezni amennyire csak lehet, azért hogy minél tovább elkerüljem az újabb mélypontokat...

2020. dec. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%
green_fish_001 kár érted, de nagyon. Megfogalmazásod , illetve felelősségvállaló magatartásod alapján,intelligens emberke lehetsz. Van valami konkrét oka amiért idáig jutottál ?
2020. dec. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

13, Nem. Nem igazán tudok okokat. Egy elég jó családban nőttem fel, és azt se lehetne mondani hogy a szüleimtől vettem volna át ezeket a dolgokat - mert ők teljesen másként élnek. (Másra próbáltak nevelni.)

Gyerekkoromban is eléggé más voltam, mint a többiek körülöttem. Sosem voltak hosszú távú céljaim, és mindig is menekültem a felelősség elől. Ha lehetett inkább húztam az időt, és nem csináltam semmit. A drogokba való menekülés kb erre az alap személyiségemre "rakódott" rá.

18 éves korom körül már nagy problémám volt hogy a tutyi-mutyi (határozatlan) személyiségemmel nem jöttek össze a párkapcsolatok. (Pedig próbálkoztam.) Aztán megismerkedtem a fűvel, és beszívva akkor jól elvoltam egyedül is. Aztán kb onnan kezdődött egy idő után a különféle szerekkel való menekülésem..

2020. dec. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
2,5 mg Xanax nem sok annyira.. én voltam napi kb 8 mg rivotrilon is és akkor az se kottyant meg az idegrendszeremnek (mániás depresszió mániás fázisa ) most 0,25–0,75 mg xanax az adagom
2020. dec. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

14


Ez akár én is lehetnék, bár én nem nyúltam sem a tűhöz anno, sem a heroinhoz. Én is próbáltam minden szart, spiritualitás, buddhizmus, mikor mi. Egyetlen dolog segített, az elvonó, meg az, hogy majdnem megdöglöttem előtte. Aztán 1éve tiszta vagyok, és eszembe sem nagyon jut. Odabent mindig azt mondták, hogy nem fogom tudni csoport nélkül abbahagyni, úgyis visszaesek, csak száraz leszek. De nem így van, élvezem az életem tisztán, sokkal jobban érzem magam így. Vannak hullámvölgyek, de a drog akkor sem jut eszembe. Nekem is volt magas TB tartozásom, és sok egyéb baj. De, egyszer elkell kezdeni a javulást, másképp ez csak fokozódni fog. Ha ennyi mindent tudsz, mi tart vissza? Csak te magad. Amíg keresgéled a kifogásokat, addig nem lesz semmi jó. 1 hete tiszta vagy, akkor ezentúl nem is kell többet az a szar. Ha fizikai függőséged lenne, már nem bírnád, ergó nem lehet akadály. Szerintem ideje lenne egy mianserin szerű antidepinek ,aztán hajrá

2020. dec. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Exem ennyit vett be kb., meg ivott is rá, rosszul lett és kimosták a gyomrát.
2021. jan. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ennyi xanaxtól csicsizol egyet és kész, el van felejtve. Nálam a 20mg se okozott gondot, simán kockultam tovább.
2021. febr. 10. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!