Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meddig mehet ez?

Unswagyolo kérdése:

Meddig mehet ez?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy ki szerint mi lenne a megoldás arra hogy ne tartson tovább ez a "nepbutitas" hogy ennyire meg akarják felemliteni az embereket a korona vírussal. Én nem azt mondom hogy nincs a vírus hiszen nem hülye vagyok. Csak nagyon sokan tisztában vannak hogy nem kicsi az a túlzás amit csinál a kormány. Beviszik azt az embert aki értelmes tartalmat gyárt a neten és vírus tagadónak van titulálva miközben ő sem tagadja a vírust csupán megvédi az embereket a mentális fertőzéstől.
2020. dec. 11. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem értelmes az a tartalom. Ha számodra ez nem tűnt fel, akkor javaslom menj be szépen a chemtrail rajongói csoportba, és kérdezd meg őket mindenről, amit ott Gődénytől hallottál. Elfognak neked mindent magyarázni, nem muszáj a homokba dugni a fejed.


Nem mellesleg, hogy jön ez ide?


BTW, teljesen mindegy, hogy minek nevezi magát. Ha ártalmas, akkor el kell tüntetni, ennyire egyszerű. Hazudott már eleget.

2020. dec. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ó, ez még csak a kezdet. Hogy úgy mondjam a bemelegítés. 3.,4. hullám, kötelező oltás, gazdasági válság, de olyan amilyen még nem volt, öngyilkossági hullám, lázongások, polgárháború, világháború.

De ha szerencsénk lesz, akkor telibe trafál minket egy aszteroida, és akkor nem kell többet aggódni, 2 hónap alatt kipusztul az emberiség.

2020. dec. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2


Wow, akarsz róla beszélni?

2020. dec. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Okes akkor szerinted 2. Semmi esélyunk nincs megoldani ezt az egészet kösz :D
2020. dec. 12. 09:43
 5/9 anonim ***** válasza:

4


De,van


Leülsz a seggedre, feleslegesen nem mész sehova, ha mész social distancing, és maszk, ahol szükséges. Mosod a kezed, nem fogdosol minden szart, amit kell fertőtlenítel.


Aztán nem leszel kis punci, mikor jön az oltás, beadatod, nyájimmunitás, woala


Ezek a járványok már csak ilyenek...

2020. dec. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Miért lennék kis punci azért mert nem akarok beadatni egy olyan szert amiről senki nem tud semmi konkrétat. Csupán rafogják, hogy erre való.

Orvos ismerősök mondják hogy ők be nem adatnák maguknak. Az H ezeket a szabályokat betartom nem lesz jobb csupán visszaigazolást kapnak hogy velünk bármit meg lehet csinálni, mert így is van de csak mert pénzbírság jár ha ellenkezel..


Itt nem azzal van a bajom hogy immunrendszert kell erősíteni meg hogy kezet kell mosni ami amúgy is alap hanem hogy olyan mértékben félelemben tartanak mindenkit hogy nem a vírusba hanem a depresszióba és a szorongásba halnak bele.. ráadásul még az emberek közötti feszültséget és bizalmatlanságot is növelik aminek köszönhetően nem is fogunk tudni összetartani ha kell.. már pedig ez a cél..

2020. dec. 12. 18:21
 7/9 anonim ***** válasza:

6


Mi lenne benne szerinted? Hát ekkora ostoba ne legyél már 😆


Btw én nem félek. Sokan nem félünk, miért? Megmondom miért


Nem olvasunk álhíreket, helyén tudjuk kezelni az egészet, és tájékozódunk a tudományos szaklapoknál, így tudjuk, hogy nem fogunk mindmeghalni.


Ezen felül a tájékoztatása a lakosságnak NEM félelemben tartás. Te egy háborúban magad alá csinálnál, és mozogni sem tudnál akkor

2020. dec. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Könnyű leostobazni bárkit is akkor ha mer bizonytalannak lenni olyan dologban amit senki sem tud csak néhányan .


Én sem félek hiszen tudom hogy mi az igazi cél.

Te nem tartod érdekesnek hogy valamikor mikor például bevétel származhat: turizmus. Akkor enyhítenek a korlátozáson. Mint nyáron.

Én azt sem tartom kizártnak hogy ezt jó párszor el fogják játszani. Nyáron enyhítés ősszel korlátozás.

Nyáron pl Milano zöld övezetnek volt titulálva. Míg egy héttel később már vörös zóna volt. Milyen fura hogy a virus egyik pillanatról a másikra hatalmas méreteket öltött..

Biztos hogy akkor is ugyan úgy jelen volt és ugyan olyan mértékben nyáron is .


És még számos logikai bukkano van az összes korlátozásnal de nem akar senki semmit csinálni csak ráfogjak H ez így jó és így képesek vagyunk túl lenni a víruson..

Miközben akkor is elkapjuk ha korlátozások vannak és akkor is ha nem.. mi lenne a különbség? Az hogy ha nem lennének akkor hamarabb túl esnenk ezen az egészen hisz ahogy mondtad nyáj immunitás.

De hiába tepem a szám. A lényeg nem jön át.

2020. dec. 13. 12:51
 9/9 anonim ***** válasza:

8


Nem tartom furcsának, kalapács-tánc a neve, amit te sikeresen elnéztél valami globális összeesküvésnek. Azt sem tudom mire megy ki a játék mondjuk, de majd te tájékoztatni fogsz gondolom, csak ne siess, készítek egy alufóliasapkát előtte.


A vírus, a szóban forgó ráadásképp igen magas reprodukciós rátával rendelkezik, így hát, exponenciálisan nő a fertőzőttek száma. 1->4->16 stb.


Nem, nem tartom furcsának, mert így logikus. Az lenne furcsa, ha nem így történne.


Neked logikai bukkanók, nekem nem. Érdekes, nem? Miért lehet ez? Mi az, hogy akkor is elkapjuk?


Ajánlom Boldogkői Zsolt írását a most felfedett biztonságiöv összeesküvésről, friss, ropogós... Olvasgasd el, hátha magadra ismersz, mielőtt neked is hosszas pszichoterápiát, és gyógyszeres kezelést kell majd adni, mert túlzó méreteket ölt a téveszméd

2020. dec. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!