Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek az ellen hogy ne...

Mit tegyek az ellen hogy ne sírjak minden apróságon? Hogyan állhatnék a sarkamra?

Figyelt kérdés
Illetve nem sírok mindenen csak majdnem. Ha összeszidnak, ha "agymosást kapok" bármi ami oylat mondanak nekem ami nem tetszik, még ha apróság is meg ha finoman szidnak össze is, majdnem elsírom magam. 18 éves vagyok és ez már zavar, hogy nem tudok a sarkamra állni. Nem tudom megmagyarázni a dolgokat mert akkor elkezdenék bőgni:(
2009. jan. 26. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát az önbizalomnöveléssel tudsz ezen változtatni. Most mondok egy csúnyát, de segíteni fog:

"Csak a lúzerek sajnálják magukat. Én nem vagyok az!" - hát ennyi.


De hidd el,hogy fog ez változni. El fog jönni az az idő, amikor már akkor se tudsz sírni,ha nagyon szeretnél.

2009. jan. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ne hagyd magad hogy "összeszidjanak" nyugodtan szólj vissza nekik. Már nem gyerek vagy hogy sirni kezdjél.
2009. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen érzékeny vagyok arra ha támadás ér, azonnal bepánikolok és nekem is sírhatnékom van. Én egy kicsit idősebb vagyok és már javult a helyzet valamicskét. Te is edződni fogsz az idők során, az élettől egyre nagyobb és több pofont fogsz majd kapni amit szép lassan meg fogsz tanulni kezelni. Ilyen a felnőtté válás.:)
2009. jan. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

nekem is ezvolt.

Amikor "jö a könny" akor csinálj ugy mintha ásítanál vagy ilysmi. Nekem ez bejött. szerencsére amikor elkezdtek volna gyanakodni már nem volt rá szükségem:)

Sokszor kell csinálni hogy belejöjj de nekem tényleg használt.

2009. nov. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!