Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha pánikbeteg vagyok ihatok...

Ha pánikbeteg vagyok ihatok alkoholt?

Figyelt kérdés

Már lassan 3 hónapja nem ittam egy kortyot sem, egy alkalommal ittam meg egy sört de már pár korty után úgy éreztem hogy hevesen ver a szívem és elkezdtem szorongani. Nem értettem miért amikor csak pár kortyot ittam biztos bebeszéltem magamnak.

Xanaxot szedtem pár hétig de már kezdem elhagyni mert jobban érzem magam.

Ha elhagytam a gyógyszert ihatok alkoholt? Pl:1-2 pohár bort stb. Vagy csak előhozza újra a dolgot? Olyan rossz így társaságba menni hogy mindenki iszik en meg csak kólázok és már annyira hiányzik hogy egy kicsit elengedjem magam és szórakozzak.

Milyen hatással van az alkohol erre a betegsegre?



2020. dec. 13. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Hát te magad írtad, hogy egy-két korty sörtől elkezdődött a rossz érzés. Akkor nyílván nem kéne innod.
2020. dec. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ihatsz, csak ha ráfeszülsz az aggódásra, akkor az is kihozhatja a pánikot, meg a másnaposság is durvábban jelentkezik azoknál, akiknek még nem stabil az idegrendszere.
2020. dec. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ihatsz, a problemak csak a fejedben vannak ezzel kapcsolatban. Onmagaban ettol semmi bajod nem lesz, csak bebeszeled magadnak, a par korty utan rosszullet bizonyitek erre
2020. dec. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Az alkoholfogyasztás a Te esetedben problèmássá válhat. Valamint az èrzèkeny idegrendszernek nem tesz jót az alkohol! Ugyanis a pánikroham egyszer csak jön a semmibôl, lehet hogy èppen mèsz valahová vagy èppen otthon vagy, vagy buszon vagy. Ekkor megrèmûksz.... folyik rólad a viz, elsápadsz, kapkodod a levegôt, ugy èrzed magadat, mint aki ki akar szaladni a világból. Ezèrt nem szabad kockáztatnod! Minden jót!
2020. dec. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet. Pánikbeteg vagyok én magam is és tudom, mennyire veszélyes, amikor az ember elkezdi szándékosan kerülni azokat a szituációkat, amik kivalthatnak egy rohamot. Csak úgy tudod legyőzni, ha bele állsz a helyzetbe és tudatositod, hogy teljesen normális a testi reakciód!
2022. szept. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!