Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan pszichológiai...

Van olyan pszichológiai kezelés ami anélkül gyógyít, hogy elmondanám mi történt velem?

Figyelt kérdés

Konkrétan az apukám az alvilágban dolgozott. (gyerekként baseball ütővel vártam a vendégeket...). Meghalt apum (állítólag, temetése soha nem volt)

Az első komoly kapcsolatomkor az apakomplexus jelentkezett olyan formában, hogy egy illegális munkákat végző, ebben a világban nagyon tisztelt férfival voltam együtt sokáig. Az elején imádtam ezt az életet. Majd valami történt velem és azt kezdtem el érezni, hogy nem bírom tovább. Ez hosszú folyamat volt. Elhagytam. Most ott tartok hogy neurológiára járok, mert szorongok. Antidepresszánst kapok. Mindentől szorongok. Az izmaim fájnak, feszítenek. Élőhalott vagyok. Ennyi amit a pszichológusnak is elmondhatok. Így is tud segíteni?



2020. dec. 13. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindent el kell mondanod õszintén csak akkor tudnak segiteni.
2020. dec. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Veszélyes lenne. Sok mindent láttam. Nem szabad
2020. dec. 13. 13:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológust is köti a titoktartás. Nyilván, ha embert öltél vagy gyilkosságot láttál, az más, de ha nem vagy teljesenőszinte vele, akkor a terápia szart sem fog érni, csak mondom...
2020. dec. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Maga a kibeszélés, átbeszélés a kezelés. E nélkül csak a gyógyszerek nem fognak meggyógyítani. Muszáj leszel valakivel ezt kibeszélni, mert egy élteen át fogsz tőle szenvedni ha nem teszed meg.
2020. dec. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy ne várj semmi javulást ha nem beszélsz őszintén
2020. dec. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neki mindent elmondhatsz. Mint a második is mondta titoktartás köti. Pont ezért vannak hogy a gyilkosságot halált fel nem dolgozható problémákat orvosolják. Drogosokat is kezelnek nem véletlenül és még sorolhatnám. Csak találnod kell egy hozzád passzoló szakembert. Ezek a problémák nem fognak maguktól eltűnni...
2021. jan. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!