Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ajánlott ilyenkor pszichiáter...

Ajánlott ilyenkor pszichiáter és ha igen mit tesz ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Minden reggel fejfájással ébredek,semmi nem érdekel,úgy érzem semmi sem sikerül,nem bírok aludni szinte soha vagy ha igen akkor újra fejfájással kelek,fáj mindenem

Idegesít minden és mindenki

Állandóan feszültség van bennem,a nyugató teák nem hatnak se magnézium

Mindent próbáltam

Nagyon hamar felkapom a vizet mindenen annyi stressz ért már.

Szervi oka nincsen,mindent amit lehetett megnézettem.égen volt a beszélgetéseken sem de az már kevés.

Kérem ne írjon senki negatív kommentet, könyörüljön most meg rajtam mindenki. Legyen mindenkiben érzés és kerek rendes válaszokat.

Köszönöm előre is



2020. dec. 13. 15:59
 1/3 anonim válasza:

A válasz szerintem nagyon egyértelmű: igen!

Ha nem akarnál menni, nem kérdeznéd meg. Csak megerősítésre van szükséged, amivel semmi baj.A fejfájás pszichoszomatikus jellegűnek tűnik. Ne hanyagold el.

2020. dec. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A pszichiáter megtöm gyógyszerrel, hogy csökkenjenek a tüneteid, de amitől érzékeny vagy a stresszre, azon nem tud változtatni.

Ha terapeutához mész, megtanít relaxálni, és feldogozzátok a problémád eredetét.

Privátban kérdezhetsz.

2020. dec. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Doki ad gyógyszert. Jó lesz

Szerintem depi

2020. dec. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!