Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami tipp erre?

Valami tipp erre?

Figyelt kérdés

Márciusban volt egy pánikrohamom az iskolában ami miatt haza is küldtek másnap viszont lementem az orvoshoz és az orvos elmondta hogy nagy valószínűséggel pánikbeteg vagyok és mellé még depresszióm és szorongásom is van így beutalt a kórházba de mivel kiütött ez az egész koronavírus így nem tudtak fogadni. Na hát ez miatt nem igazán tudok utcára menni sőt még nagyobb boltokba se vagy buszra se tudok felszállni,mivel ha kimegyek elkezd remegni a lábam aztán a kezem is,izzadok a hasam úgy görcsöl hogy lekell üljek a földre vagy ahol tudok és halál félelmem van de nagyon, valami tipp hogy mivel tudnám ezt itthon addig kezelni amíg nemtudnak fogadni a kórházba?

Szednem kellett a valeriana relaxot de semmit nem segített,sőt mikor szedtem napokig nemtudtam tőle aludni mert ahogy becsuktam a szemem rámjött a halálfélelem így napokig nem aludtam :(

Szóval ha valaki tud valami tippet annak nagyon örűlnék :)



2020. dec. 13. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem kórházban szoktál kezeleni, hanem gyógyszeresen. Fordulj pszichiáterhez. Felír egy gyógyszert, vársz 1-2 hónapot és ha jobban vagy akkor szedned kell egy ideig.
2020. dec. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Sûrgôssen el kellene kezdened szendi a B vitamin komplesszumot! Segiteni fog idôvel, hogy jobban birjad az élet kihivàsait! Valòban fontos lenne a kezelésed, de most ez nehéz, de mégis utànna kellene nézned egy Pszichològusnak, aki privatban otthon tudna rajtad segiteni! A Dm boltokban lehet kapni Baldriàn tablettàd, ami segit az idegességeden és, hogy jobban tudjàl aludni. Sportolnod kellene rendszeressen, pl; szobakerékpàr megfelelô lenne, és sùlyzok! A hàz kôrûli futàs is hasznos lenne, csak mozogj valamit a friss levegôn is. Citromfû teàt iszogathatnàl esténként, jò idegerôsitô és jò relaxàl. Minden jòt!
2020. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Angel3000 ^ Az a baj hogy azért a kórházba küldtek mivel ott van a pszichiáter,de semmi esély oda bejutni a fertőzöttek miatt :/

Egyébként szoktam itthon jógázni,táncolni ami segít elterelni a gondolataimat :)

Köszönöm a válaszod!

2020. dec. 13. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!