Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megtanulni...

Hogyan lehet megtanulni táncolni? Lehetőleg otthon, magamtól kéne, mert nincs pénzem táncórákra vagy tanárra. Valami tipp?

Figyelt kérdés

Én már majdnem 2 éve tanulok meg Kpop koreográfiákat, de egyszerűen nem látom magamon a fejlődést. Tükörben még csak-csak kinéz valahogy, de videón felvéve már nagyon szar. A mozdulataim sem teljesen ugyanolyanok, mint az eredeti, mert hát nagyon nehéz a telefon képernyőjéről nézni a mozdulatokat. Nagyon szeretek táncolni, de tényleg nagyon szarnak érzem magam, de akkor meg úgy vagyok vele, hogy nincs értelme folytatni.

Van egy ismerősöm, akinek ki szoktam kérni a véleményét, de ő még ront is a helyzeten, mert szerinte se ritmus se ütemérzékem nincs. Ezt nem tudom, hogyan lehet észrevenni, mert nekem nem tűnt fel, de lehet pont azért, mert nincsen. Mondta, hogy számoljak a zenére, de nem megy, ha meg más alászámol, belezavarodom.

Nem tudom, mit kéne csinálnom. Gondoltam arra is, hogy elmegyek egy tánctanárhoz 1 óra erejéig, hogy mondja meg, van-e tehetségem a tánchoz, vagy nem. Mert ha kimondja, hogy nincs és kész, akkor végleg abbahagyom. Mert most eléggé kétségek között vagyok, meg hát ugye középiskolás vagyok, és a suli mellett nem is tudom, hogy kéne továbbfejlesztenem magam, ha egyáltalán lehetséges.

Ha van akinek van valami ötlete, akkor várom.


2020. nov. 7. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Csak tanár tud ezen segíteni. Magadtól nem látod, hogy jó-e, így megtanulod rosszul. A tanár viszont azonnal korrigál.
2020. nov. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tanár nélkül esélytelen. Csak rángatod magad, mint akit az áram csapkod éppen, azt azt hiszed, hogy táncolsz. Nem. Kell tanár, nem véletlenül vannak.
2020. nov. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem simán megtanulhatsz otthon táncolni csak mirrored módban és lassítva próbáld megtanulni a táncokat^^ Én is úgy csinálom és mindenki szerint jól táncolok (előtte sose táncoltam)

Sok sikert :D

2020. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!