Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan zárjam ki a munkát a...

Hogyan zárjam ki a munkát a szabadidőmből?

Figyelt kérdés
A kérdés alatt azt értem, hogy miután befejezitek a munkát vagy töltitek a hétvégét otthon, hogy csináljátok azt hogy nem jut eszetekbe a munka? Nekem folyton azon jár az eszem hogy holnap vagy holnapután már kell menni újra dolgozni és saját magam alatt vágom a fát, hogy nemtudom rendesen kielvezni a szabadidőmet.

2020. dec. 13. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nehéz, és így nem is fog menni. Ne arra koncentrálj, hogy mire nem akarsz gondolni, hanem amire gondolni akarsz. És csinálj olyan dolgokat, amiket szeretsz.
2020. dec. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
próbáld más hasznos dolgokkal eltölteni a szabadidőd, vagy csinálj olyan dolgokat, amik teljesen elterelik a figyelmed, de valszeg csak egy munkahely váltás lenne tényleges megoldás, gondolom nem nagy jókedvvel végzed a munkád, ha még a szabad idődben is azon stresszelsz, hogy nincs kedved csinálni :\
2020. dec. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Saját tapasztalatból: ideje munkahelyet váltanod
2020. dec. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor volt ez az érzésem folyton amikor utáltam egy bizonyos munkahelyemre bejárni. Ahogy kiléptem az épületből már azon idegeskedtem, hogy holnap újra ide kell visszajönnöm. Váltottam is hamar.
2020. dec. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Foglald le az agyadat, akkor nem fogsz ráérni zen gondolkodni.
2020. dec. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is munkahely váltásra szavazok.

Ha már vasárnap gyomorgörcsöm van, és úton oda is, az már munkaundor. Így csak kiégni. Ha még nem történt meg.

2020. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

* ha pedig csak tudatalatti brainstorming-ról van szó, akkor gyorsan írd le, egy erre szolgáló kis füzetbe.

Ahogy leírod, megkönnyebbülsz.

8-4-ig, pedig elolvashatod.

2020. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gyomorgorcsom még egyenlőre nincs, viszont csak most kezdtem két hónapja. Nehéz megszokni az új környezetet az új munkát és nehéz beilleszkedni is. Viszont egyenlőre itt kell lennem, ebben a helyzetben nehéz váltani.
2020. dec. 13. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!