Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy jó szexuálpszichológust...

Egy jó szexuálpszichológust keresek Debrecenben. Kihez érdemes elmenni?

Figyelt kérdés

23 éves férfi vagyok, kb két hónapja volt egy rossz szexuális élményem, azóta merevedési zavaraim vannak, sokat szorongok emiatt.

Sajnos nem tudok ezen egyedül túllépni, és úgy érzem, hogy ha újból lenne egy szexuális kapcsolatom nem tudnék merevedést produkálni, vagy tartósan fenntartani azt, mert nagyon stresszelek. Ebben az ügyben szeretnék szakértőhöz fordulni.



2020. dec. 17. 23:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert mi tortent?
2020. dec. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Kérem csak azok válaszoljanak akik tudnak ajánlani egy szexuálpszichológust. Köszönöm.

Nehéz sztori, nem szeretnék róla beszélni. Úgysem tud senki érdemben segíteni.

2020. dec. 18. 00:08
 3/12 anonim ***** válasza:
Hat de lehet hogy nem olyan gaz mint amilyennek te gondolod hogy az.
2020. dec. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2020. dec. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4-es. Ez párterápia. Nekem nincs egy tartós kapcsolatom.
2020. dec. 18. 21:54
 6/12 A kérdező kommentje:

Egyébként az történt hogy óvszerben nem sokat éreztem, és először voltam együtt egy nővel, aztán az idegességtől teljesen megpuhult a farkam. És aztán annyira eluralkodott rajtam a félelem hogy már nem is tudtam megkeményíteni.

Azóta meg elég sokszor ezen parázom. Meg mostmár ilyenek is aggasztanak hogy túl kicsi a farkam meg ilyenek. Mindent bebeszélek magamnak.

És ha meglátok egy jó nőt, akkor elkezdek ezen szorongani, hogy ha arra kerülne a sor, biztosan felsülnék.

2020. dec. 18. 21:59
 7/12 anonim ***** válasza:

Olvasd végig.

Sok esetben a párkapcsolatit végzők csinálják a szexuálpszichológiát is...

2020. dec. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

"Egyébként az történt hogy óvszerben nem sokat éreztem, és először voltam együtt egy nővel, aztán az idegességtől teljesen megpuhult a farkam"


Az történt, mint ami férfiak 90 %-val előfordult már párszor. :D Ennyi? Nem nagy cucc. XD

2020. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát lehet nem nagy cucc. Csak sajnos én ezt így élem meg. Teljesen elment a bátorságom.

Ami durva, hogy azóta lett volna 2 alkalmam is szexelni,kb a lány szinte megkért h tegyem meg. De annyira szar érzés volt... Egyszerűen leblokkoltam és elmenekültem mert féltem a kudarctól. Amúgy is én mindig szégyellősebb voltam a lányokkal, de szerencsére akad akiből válogassak így is.

Aztán megint szilveszterre is összejöhetne egy lánnyal akivel pár napja beszélgetek, de baráti társaságon keresztül ismerem és mondta a barátnője, hogy simán lefeküdne velem.

Ma este pedig megkérdezte hogy aludnék e együtt vele.

Elég kínos hogy még meg se történik a dolog de már előre parázok.

2020. dec. 18. 22:26
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Hat akkor talan nem egybol kufircolni kene veluk, hanem megismerkedni eloszor, randizni, komoly kapcsolatot kialakitani. Abban nem ciki az ha nem sikerul. En a parommal 3 eve vagyok egyutt, mai napig van hogy nem jon ossze semmi. Ez elofordul. De ha komolyak a szandekok, ossze bujtok egyszer, csak lazan inditatok neki, aztan ha nem sikerul, mindasz egy bocsit, meg hogy izgulsz, es majd sikerul masnap este, vagy 2 het mulva este. En sem hagytam el a baratomat egy kudarcba fulladt este miatt, pedig nem regota ismertuk egymast. Ne ribizlikkel kezdj akik “lefekeudnenek veled mar azonnal”. Ez sosem jelent tul jot. A szexualitasodat egy hosszu kapcsolatban kell kifejleszteni.
2020. dec. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!