Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy jó szexuálpszichológust...

Egy jó szexuálpszichológust keresek Debrecenben. Kihez érdemes elmenni?

Figyelt kérdés

23 éves férfi vagyok, kb két hónapja volt egy rossz szexuális élményem, azóta merevedési zavaraim vannak, sokat szorongok emiatt.

Sajnos nem tudok ezen egyedül túllépni, és úgy érzem, hogy ha újból lenne egy szexuális kapcsolatom nem tudnék merevedést produkálni, vagy tartósan fenntartani azt, mert nagyon stresszelek. Ebben az ügyben szeretnék szakértőhöz fordulni.



2020. dec. 17. 23:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ja es elmondom hogy gumiban az is lehet hogy sose fog menni. Mi egy honapig probaltuk ugy, nulla eredmennyel. Hiaba mondjak hogy akaras kerdese, van akinek nem megy vele. Ezert ajanlom a komoly kapcsolatot es a fogamzasgatlot.
2020. dec. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hát, igazából nem arról van szó hogy szándékosan én velük kezdenék, csak úgy ezt hozta az élet és ennyire még soha nem paráztam.Sosem voltam ez a nagy egy éjszakás kaland párti.

Amúgy meg van egy lány akit nagyon kedvelek és beszélgetünk, találkozgatunk. Vele szeretnék egy komoly kapcsolatot csak ez után az eset után eléggé félek. Pedig nyilván ha el tudom magam engedni és minden gátlásomat levetkőzöm akkor megy minden. Csak épp a lazulás a nehéz.

Meg attól is parázok hogy esetleg a nőnek nem lesz hozzám türelme, vagy boldogtalan lesz emiatt hogy nekem vannak ilyen gondjaim és emiatt fog tönkre menni a kapcsolat vagy amit nem kap meg tőlem, megadja neki más... Ami szintén nagyon megviselne.

De örülök hogy vannak olyan nők akik így gondolkodnak mint te,remélem megadatik hogy egyszer összehozzon a sors egy hasonló mentalitású lánnyal.

És köszi a válaszokat.

2020. dec. 19. 00:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!