Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Scippa 10mg szorongásra,erös...

Scippa 10mg szorongásra,erös pánikra. 5.napja szedem ,1/4 tbl. Tegnap óta nagyon erős pánikroham, reggel is így ébredek.0.5 Rivotril fel szemmel szedem, este 0.5 Rivotril. Normalis h erosebb a panik?

Figyelt kérdés

2020. dec. 18. 09:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
1/4 tabletta pontosan egyenlő a nullával. Majd ha 3-4 hete szeded az 1 egész tablettát akor válik el, hogy segít-e.
2020. dec. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Még nem hatott a scippa. Várni kell. Ha erősebbnek érzed a szorongást az azt jelenti hogy elkezd dolgozni a gyógyszer a szervezetedben. Pár nap múlva elkezd majd enyhülni a szorongás aztán majd elmúlik szépen.
2020. dec. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
ha ilyen erős pánikrohamod van hogyhogy ilyen keveset szedsz? ezt írta fel a doki? ezt kétlem. hogy hogy nem tudod/nem mondta el hogy a szorongáscsökkentők és antidepresszánsok hatóideje 3 hét??? nem értem eleve fentiek miatt a kérdésed.
2020. dec. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szia. Elsö alkalommal, mikor felírta, 3 nap utan megriadtam a mellékhatasoktol, 1/2 tabletta.javasolta, mondván, tévúton járunk..hagyjam abba.

1 honap utan megprobaltuk a DUCILTIA,-t , az szornyu volt.

Szerdan voltam nala, visszaallitott scippara, es -igen, elmondta, nem rogton hat, ha mellekhatasoktol félek, vegyem be este.

Aludni jol alszom, evtizedek ota.

Este nem merem bevenni.

Azert negyeddel kezdtem, mert féltem a mellekhatastol. Ezekszerint ha a normal kezdoadagot, azaz fel / 5mg / Scippat szedek 1 hétig es utana emelem egészre, nincs osszefugges a mellekhatasok erossege kozott ?

A 1/4 tbl ezekszerint szinte nulla ? Mégis szedál kicsit .

Nem vagyok hisztis, 97-ben 6 even at Prozac ot szedtem, 2 naponta kellett 5 mg, es siman letettem

2020. dec. 18. 10:35
 5/13 anonim ***** válasza:
Azt azért nem értem, hogy miért nem ad akkor egy harmadik gyógyszert? Olyan sokféle van. És miért nem mered este bevenni?
2020. dec. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

3.ik gyogyszer?!

Anno , mikor Prozacot szedtem, rivotril 0,5 mg vel szedtem es semmi ,de semmi mellekhatas nem volt a kezdetektől.

Este vernyomascsokkentöt szedek, illetve 0.5 Rivotril 1 tbl.

Egyebkent aki este , lefekves elott veszi be az antidepresszanst, annak hatasa nappal, pl 24 oras intervallumban ?

2020. dec. 18. 11:36
 7/13 A kérdező kommentje:

Bocs, nem volt érthetö előbbi kerdesem

Szoval ha este veszem be, masnap ugyanugy kifejti hatasat 24 oraig ?

Nappal jobban tudja az ember kontrollalni a gyogysuerek hatasat.

2020. dec. 18. 11:39
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocs, rosszul fogalmaztam, ha nem jó a Scippa és a Dulcivia, akkor miért nem ad egy 3. antidepresszánst? Ha este veszed be akkor átalszod az esetleges olyan mellékhatást mint a szédülés. Aki egyszer vesz be naponta antidepresszánst annak az esetek többségében este kell bevenni. Én Anafranilt szedtem mostanáig, este nem tudtam tőle aludni, ezért kellett reggel bevennem. Természetesen ugyan úgy kifejti a hatását, hisz a lényeg az agyi kémia beállása.
2020. dec. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kószi a választ.

Scippát 5.napja szedem, ma már fél tbl. Annyira nem vészes, de tegnap nagyon megijedtem, este jott a panik, a semmiből. Nyilvan idö kell. Rivotril segít, de elkeserít, h meddig kínlódik az ember ? Aki élt mar at panikot ,tudja mi az..

2020. dec. 18. 12:02
 10/13 anonim válasza:
én is egyetértek az előttem szólóval, ha erős mellékhatások vannak, akkor harmadik gyógyszer kell. ha nem ad másikat, menj másik orvoshoz. én is átmentem már az elején máik orvoshoz, mert az első tojt a tüneteimre, nem érdekelte, hogy mellékhatásaim vannak. ez így tűrhetetlen. sajnos magyarországon az orvosok kiskirályok, élet és halál urai, és eszerint is bánnak a "néppel". és Spitomint szedek, 1 hónap mig hozzászokik az ember szorongáscsökkentő, nekem nagyon bevált. de a lényeg, hogy a szorongás okát meg kell találni, ha már jobban vagy!!! blokkoldani kell rá, meg kell találni a tudatalattiban az okokat. ne legyél áldozat!!!!
2020. dec. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!