Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Scippa 10mg szorongásra,erös...

Scippa 10mg szorongásra,erös pánikra. 5.napja szedem ,1/4 tbl. Tegnap óta nagyon erős pánikroham, reggel is így ébredek.0.5 Rivotril fel szemmel szedem, este 0.5 Rivotril. Normalis h erosebb a panik?

Figyelt kérdés

2020. dec. 18. 09:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia én scippát szedek reggel. Nekem bevált. De nálam a 20 mg. Ez a legjobban tolerálható gyógyszerek közé tartozik és a leggyorsabban hat mind közül, nekem már 1 hét után érezhető volt a jótékony hatása. És utánna már egyáltalán nem kaptam pánik rohamot. A szorongás az más volt. Én egyáltalán nem mertem kimenni a házból sem. Rettegtem emberek közé menni az újabb rohamoktól félve. Ahhoz több idő kelett míg elmúlott. De mostmár túl vagyok rajta.
2020. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Szia.

Bizom benne, nekem ez az 5.nap , fél szemmel.

Csak annyi negativumot vettem észre ma, hogy kedvetlenebb vagyok. Depresszios nem voltam, most ugy erzem, mintha az lennék.

Megprobalom nem feladni :)

Te mekkora dózissal kezdted ?

2020. dec. 18. 21:16
 13/13 anonim ***** válasza:
5mgal. Hát igen. Nehéz kivárni amíg hat. Megértem ugyan ezen mentem keresztül.
2020. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!