Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egész éjjel nem aludtam...

Egész éjjel nem aludtam szerintetek menjek orvoshoz??

Figyelt kérdés

Időnként nagyon nehezen alszom el forgolódok jár az agyam nem tudok kikapcsolni.Ha alszok 4 5 órát az is elég de tegnap este már 9 kor ágyban voltam. Álmos voltam akkor sem birtam elaludni csak teltek az órák de én akkor is ébren voltam..

Szerintetek forduljak ezzel orvoshoz mert egy kicsit be vagyok parázva


2020. dec. 19. 04:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem fárasztod le magad eléggé. Ha semmi nem használ akkor egy jó maszturbálás alvás előtt megoldás lehet.
2020. dec. 19. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Attól még jobban felpörgök😃 17/f
2020. dec. 19. 05:15
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kis citromfű tea, meditáció.
2020. dec. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, amit a #3 ír. Nekem az ilyen recept nélküli nyugtatók ha későn fekszem le, akkor beválnak. Meg biomelatonin. Szóval először ezeket próbáld ki. Ha így sem megy, akkor én elmennék orvoshoz, hogy írjanak fel valamit.
2020. dec. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3 vagyok. Ha ilyen fiatalon gyógyszert kezd szedni, sose szabadul tőle. Mindenképp alternatív módszereket kell kipróbálni.
2020. dec. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én a négyes vagyok, én és 19 évesen eszem nyugtatót alváshoz, igaz van amikor nem szedem be, de semmi bajom tőle. Mondjuk én meg azért nem fogok szabadulni tőle, mert ez a végső megoldás... Nekem az alternatívák nem jöttek be. De amúgy igazad van, ha neki használ, akkor inkább az, csak nem biztos, hogy használ.
2020. dec. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy az orvosnál tudnál aludni?

Inkább tanulj meg relaxálni (autogén tréning), az segít pihentetően aludni.

2020. dec. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Időnként nagyon nehezen alszom el"


Vagyis nem rendszeres. Időnként mindenki nehezen alszik el és ritkán megesik vele, hogy egyáltalán nem tud elaludni.


Erre felesleges gyógyszert szedni, még vény nélkül kaphatónak sincs értelme.

2020. dec. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen,időnként jelentkezik ez, de akkor egyáltalán nem alszom semmit.Csak forgolódom és ha el is alszom csak 3 4 órát. Ez olyan kéthetente jön elő és nem tudom mitől..
2020. dec. 22. 13:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Havonta 2-szer csak 4 óràt alszol. Ezért nem kell orvoshoz menni
2020. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!