Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Étkezési zavarral/problémával...

Étkezési zavarral/problémával volt már valkai pszichológusnál vagy terápián? Használt valakinek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 19. 16:18
 1/3 Angel3000 ***** válasza:
0%
Szia! Nekem volt serdûlô koromban ètkezèsi problèmám, nem volt semmi ètvágyam, de nem pszichológushoz vittek, hanem a Belgyógyászhoz. Fel is irt egy jó nagy ûveg ètvágygerjesztô szirupot. Valamennyire használt is mert , hiztam tôle 2 kg.
2020. dec. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a válaszod!


Nekem étvágyam van, csak én fogyni szeretnék, de már kezd betegessé válni sajnos.


Kellemes ünnepeket!

2020. dec. 22. 20:59
 3/3 anonim ***** válasza:
8%
Persze, hogy volt. Persze, hogy használt. Több millió ember volt, és használt is nekik. Miért lennél te kivétel? Keress szépen egy pszichológust, hiszen te is tudod, hogy segítségre van szükséged, nekik meg pont az a dolguk, hogy segítsenek. Vigyázz magadra!
2020. dec. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!