Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kialakult nálad valamilyen...

Kialakult nálad valamilyen érzelmi védekező mechanizmus? Ha igen milyen és mi váltotta ki? Miben vagy más emiatt?

Figyelt kérdés

2020. dec. 21. 01:52
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

A legjellemzőbbnek az intellektualizációt tartom, mert amikor az érzéseimről esne szó, akkor az adott reakciómat például általánosságban próbálom meg ismertetni a beszélgetőpartnetemmel. Vagy ha megijedek a másik érzelemkitörésétől, és hárítani akarom a közeledését, akkor is ez történik, csak őt elemzem.


Egyébként borderlineosnak diagnosztizáltak, úgyhogy biztos több is jellemző rám. Talán a tagadás az, ami nem ismerős egyáltalán. (És ez most nem az! :D )

2020. dec. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Az hogy nem adom a szívemet többet egy lánynak se. Nuku "komoly" kapcsolat, mert gusztustalan képmutató mind a mai világban.

A mottóm: no woman -> no cry, ha megkivansz egyet, csak aah baby ahh

2020. dec. 21. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
alapvetően úgy viselkedem mint egy fadarab. Léleklábason a fedő megremeg, nem kell használni, amig csak lehet.
2020. dec. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az osszes erzelmemet elfojtottam evek ota, mert nem engedhettem meg magamnak, hogy masok elott kiakadjak, vagy barmit is mutassak magambol, mert akkor ok megjobban kiakadnanak. Neha osszetortem, es bogtem, mint az allat, de akkor senki nem latott, egyedul voltam otthon.
2020. dec. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

AHDH miatt sokszor túl sokat csacsogok, vagy a másik szavába vágok mert annyira lelkesít a téma... így sokszor szólnak rám hogy most már kussolhatnék.

Na, emiatt hozzászoktam, hogy nem nagyon osztom meg az érdeklődési körömet randomokkal, és inkább meg se szólalok ha lehet. Illetve eleve abból indulok ki, hogy idegesítő vagyok🙃


Ugyanemiatt időérzékem nincs, szóval szó szerint 40+ ébresztő van a telefonomon is, amiket napközben is használok (de csak rezgőn, így olyan mint egy sms)

2020. dec. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én beszélgetek viccelődök bárkivel de igazából senkit nem engedek közel magamhoz. Nem bízok meg már úgymint régebben. Általában úgy viselkedem mint akinek semmi baja, problémája nincs.
2020. dec. 25. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!