Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen össze vagyok zavarodv...

Teljesen össze vagyok zavarodva. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy mostanában elég sok változás történt az életemben és annyira össze zavart ez, hogy nem bírok emberek közelében lenni sem, nem bírom őket elviselni. Több számomra fontos embert veszítettem el sajnos, aztán ugye jött a költözés, mert a szüleim elváltak, és itt maradtam teljesen egyedül. Mármint hogy konkrétan senki sincs már mellettem az anyámon kívül. Barátaim sincsenek már egyáltalán. És valahogy annyira össze vagyok zavarodva, nem bírok senkivel beszélgetni, csak magányra vágyom. Mégis annyira szeretném ha valakinek elmondhatnám mi bánt, de a gond az hogy még én sem tudom.

Csak arra vágyom igazából, hogy eltűnjek egy időre és valaki velem tartson. Most csak egyetlen 1 személyt bírnék elviselni magam mellé, de így hogy senkim sincs.. elég nehéz :((



2020. dec. 23. 04:32
 1/3 anonim válasza:
100%

Ne aggódj. Mindenkinem vannak az életében ilyesmi hullámvölgyek és " holtpontok ". Amikor úgy lecsendesedik minden. Ezt az időszakot is el kell fogadnod. Biztos hogy nem fog örökké tartani. Gondold át ilyenkor azokat hogy vajon jó úton haladsz-e az életben.. Mire vágysz igazán. És mit kéne tenned azért hogy mindezt elérd. Ne a szülőkre, barátokra, ismerősökre számíts. Csakis saját magadra. Te vagy a saját életed kovácsa.

26/F

2020. dec. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem sem kell aggódnod. Érdemes egyébként pszichológushoz elmenni. Jót fog tenni a beszélgetés, megtalálhatjátok a probléma gyökerét is. Szerintem Klinikai szakpszichológushoz érdemes menni, mert sok technikát ismernek. Az is lehet, hogy enyhe depressziód van, amire kipróbálhatnád a Remotiv extra vény nélkül kapható természetes gyógyszert.
2020. dec. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Anyuddal beszelgesa hidd el neki is szuksege van ra
2021. jan. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!