Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyomorideg miatt nem múló...

Gyomorideg miatt nem múló korgas a gyomromban?

Figyelt kérdés
2 napja gyomoridegem van, érzem, ismerem ezt az érzést. Viszont ma estétől megállás nélkül korog a gyomrom. Eszegettem, bár nem sokat, de közvetlen eves után is korog. Talán azt érzem még, hogy egy picit sok a savam is a stressz miatt. Érezhetem amiatt is üresnek? Savlekötőt érdemes megprobalni? Kicsit szedelgek és gyenge is vagyok, az is lehet az idegesség miatt? De inkább a gyomor panasz érdekelne, mert a többi lehet amiatt is, hogy rosszul is aludtam az elmúlt napokban. Épp most vagyok túl egy szakitason
2020. dec. 23. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon rosszul hangzik. Nem tudod valahogy csökkenteni a streszt az életedben?

Nekem a beleim mozognak ha nagyon szorongok valamiért. Hasonlít a hangja a gyomor korgáshoz. Enni muszáj. Ha nincs étvágyad és nem eszel rendesen attol legyengülhet szédülhetsz ahogy írtad is.

2020. dec. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia, nekem hasonlóan kezdődtek később nagyon súlyos gasztro zavaraim.

Olyat egyél ami felszívja a savat, pl kifli, fehér kenyér.

2020. dec. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szeritnem ez "normális" egy ilyen élethelyzetben aztán szépen le fog csengni bennem. Lehet, hogy a gyengeség meg a szédülés tényleg azért van mert hiaba ettem, azért kevesebbet ettem mint szoktam vagy mint kellene.
2020. dec. 23. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!