Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stressz, szorongás oldására...

Yoshimitcu kérdése:

Stressz, szorongás oldására mit ajánlotok alkohol vagy nyugtatók helyett?

Figyelt kérdés
Az alkoholnak egyre inkább érzem a káros mellékhatásait, pedig nem sűrűn iszom. Eléggé feltudom magam stresszelni ha nemjön össze valami, elég szorongó típus is vagyok. Nyugatótak próbáltam, de a rövid idő alatt jelentkező memóriazavarok miatt abbahagytam, de kellene valami ami lazít. Vény nélküli gyógy nyugiteák semmit nem hatnak. Nem dohányzom, majdnem minden nap kocogok, sétálok, biciklizek. 31F.
2020. dec. 24. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
LSD-t. Egy szert jól ismerő emberrel, akiben bízol, ha végigvezet a tripen, és a pszichedelikus állapot közben a szorongásod gyökerére koncentráltok, új meglátásba helyezheted a dolgot és feloldhatod, hogy többé ne szorongj tőle.
2020. dec. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

hipnózissal is le lehet ásni a gyökérproblémáig. és még egy csomó más terápia is létezik.

LSD-terápia sajnos tiltott, de persze vannak kiskapuk..

2020. dec. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk találj egy hobbit, ami annyira megnyugtat hogy akármikor kikapcsol órákra is akár. Nekem pl a horgolás ilyen volt. De lehet ez edzés, jóga, gépszerelés, sorozatnézés, kutyázás, olvasás stb.
2020. dec. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki az orbáncfű teát. Igaz, hogy néhány hét alatt fejti ki a hatását, de nagyon sokat segít.
2020. dec. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Relaxáció, meditáció
2020. dec. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokat segített a futás és intervall edzés.

Amivel szemben nagyon szkeptikus voltam az a meditáció meg a szamolos gyakorlatok, de nagyon meglepődtem mikor azt tapasztaltam h tényleg beválik, szóval en azt is tudom javasolni 25L

2020. dec. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Futás
2020. dec. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2020. dec. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

zene,zene zene hallgatás

nyugtat


barátok,társaság jó

2020. dec. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!