Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek szoktátok elmondani...

Kinek szoktátok elmondani azt, ami bánt, amitől a lelketek megkönnyebbül?

Figyelt kérdés
Sok problémám van, amiről nehezen tudok beszélni. A férjemet nem érdekli, anyukámnak nem akarom mondani, már idősebb, nem akarom lelkileg terhelni. Barátnő sajnos nincs. Most szenteste azt hittem, el fogom mondani a férjemnek, de ő vacsora után bealudt. Azóta sem kérdezte meg, miért sírtam. Pszichológus jelen helyzetben nincs itt, ahol élek. De lassan begolyózom. A testem már küldi a jeleket a lelki bajok miatt. De úgy érzem, nincs segítség, senki nem kíváncsi arra, mi van velem.
2020. dec. 26. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos senkinek. A gátlásosságom miatt nem tudnék ilyen témában megnyílni senkinek, akit ismerek. Esetleg majd egyszer egy dilidokinak.
2020. dec. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem érzed azt, hogy felőrölnek ezek a dolgok?
2020. dec. 26. 18:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Baratnoimnek, ha nagyon komoly a baj,akkor a legjobb baratnomnek,neki olyan dolgokat is elmondok amiket anyamnak es a paromnak sem.
2020. dec. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Barátaim nekem sincsenek nagyon, legalábbis olyan nincs, akivel a gondjaim rendesen megtárgyalhatnám.

Az interneten kezdtem el barátkozni, és találtam is magamnak egy barátot, aki hasonló személyiségű, mint én, és vele beszélem meg. Külsős szemmel lát mindent, és ha úgy van segíteni is tud. Nincsenek előítéletei, ezért is a legjobb

De volt már arra is példa, hogy egyszer a buszmegállóban kapott el egy mélypont, és a mellettem ülő kedves nénivel beszéltem meg mindent. Azóta sem láttam, de akkor és ott jól esett kiadni magamból. Remélem segítettem egy kicsit! :)

2020. dec. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor könnyebbül meg a lelkem ha annak adhatom ki akivel a probléma van. A férjemnek hiába mondom el attol még emészt mert nem annak mondom akinek kellene felesleges szócséplés és a probléma nem oldódik meg tőle. Simán csak panaszkodás. A panaszkodás még senkinek nem segített. Az embernek bele kell állnia a problémáiba ahhoz hogy valami történjen ha kiderült hogy nemvolt igazam akkor is megkönnyebbülök mert nem az adja a bajt hogy kinek van igaza. És persze mérlegelni kell hogy mi a legrosszabb ami történhet ha megakarod oldani a problémáidat.
2020. dec. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nekem nincs senki, akinek el tudnám mondani, így én általában itt boldogító vele a népet.
2020. dec. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!