Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol tudom leírni, ami bánt,...

Hol tudom leírni, ami bánt, és megértést és némi biztatást kapni?

Figyelt kérdés

Volt/van egy olyan dolog az életemben, amiről nem tudok könnyen beszélni, viszont nagyon aggaszt, bánt.

Minden jónak ígérkező kapcsolatom megromlik a folytonos panaszkodás miatt, mert másnak nem tudom elmondani. Közülük talán sokan szerintem fel sem fogják / el sem hiszik, miről beszélek.

Nem egy meg nem kapott telefonról, játékkonzolról, vagy hasonló piszlicsáré dologról, esetleg szerelmi bánatról, hanem egy több, mint két évtizede tartó, komoly, súlyos gondról van szó az esetemben.

Bízom benne, hogy hamarosan végre megszüntethetem a kiváltó okot (a járványhelyzet miatt erre most sajnos kisebb esély van), mert tényleg megtenném már, nem érdekel az illetők zsarolása, bűntudatkeltése vagy fenyegetése... Mindent megteszek érte, amit meg tudok (és nem okoz ugyanekkora vagy nagyobb kárt), mert ha így folytatódik, végleg tönkre fog menni az életem.


Addig is, kell egy hely, ahol meghallgatnak.

Tudtok egy oldalt, ami erre alkalmas?

(Ha angol nyelvű, az se baj, legalább gyakorolom a nyelvet...)



2020. júl. 9. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
mi az alap probléma?
2020. júl. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Ide nem tudod kiírni?
2020. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha szeretnéd, írj privátot.


Én szívesen meghallgatlak, bár problémától függ, hogy tanácsot tudok-e adni.

2020. júl. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Írj privit . Bármikor szívesen beszélek
2020. júl. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lelkisegély oldalak (pl: Kék Vonal)
2020. júl. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Inkább nem írnám ki ide, és nem írok/válaszolok meg privátot... Nem hiányzik, hogy még többen belém rúgjanak.

Az 5. hozzászólónak pedig köszönöm a segítséget; ilyen javaslatokra voltam/vagyok kíváncsi.

2020. júl. 10. 01:06
 7/9 anonim ***** válasza:
26%

Én a 4. Válaszoló vagyok és iskolapszihológus.

Nyugodtan írhatsz bármit.

Segítek megbeszélni.

2020. júl. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6. Ne haragudj, de ha te pontoztál le mindenkit, aki segítő szándékkal írt neked, akkor már megértem, miért nem kedvelnek az emberek.


Ha nem te pontoztál le minket, akkor tárgytalan persze

2020. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam senkit se fel, se le.
2020. júl. 10. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!