Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajuk ezeknek az embereknek?

Mi bajuk ezeknek az embereknek?

Figyelt kérdés

Találtam egy rettentő érdekes kérdést: https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__8480864-elvi..

Na az erre adott válaszok nagyon ledöbbentettek. A többség szerint a férj terrorizálja és elnyomja a feleségét, aki érthető módon hanyagolja el a gyerekeit, és a kutya és a feleség jóléte amúgy is fontosabb. Miért válaszolgatnak ezek így?



2020. dec. 28. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak a harmadik oldalig olvastam, de elég volt a gyökér kérdezőből.

Ha ilyen férjem lenne, aki a hátam mögött tesz undorító dolgokat és utána képes egy életen át hazugságban élni,... Ja, nem. Soha nem lenne ilyen féreg férjem. Nem állok össze akármilyen jellemtelen emberrel.

Kb a majom szintjén van, hogy a nyílt kommunikáció helyett a gusztustalan átvágást és a hazudozást választja.

Az isten mentsen meg az ilyen pasiktól, de komolyan.

Neked meg annyit tudok mondani, hogy nem kell valakit mentális betegséggel "vádolni", csak mert nem egyezik a véleményetek. Főleg ha látod hogy egy jó nagy csoport ugyanazt gondolja egy bizonyos témáról, és te lógsz ki a sorból. Ez olyan mint a régi vicc, mikor az autós hallja a rádióban hogy mindenki vigyázzon, mert az autópályán egy őrült megy szembe a forgalommal, mire felhorkan, hogy "Egy? Ez már vagy az ezredik!"

2020. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A gyökér kérdező nem hanyagolja el a saját gyerekeit. A szegény terrorizált nő igen.


Ezzel az erővel te meg "egyél ürüléket, egymilliárd légy nem tévedhet!"

2020. dec. 28. 21:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Hallottad a nő álláspontját? Nem. Innentől kezdve csak arra alapozhatsz, amit a férj mondott, a saját sérelmei alapján. A nő sérelmeit nem hallottad. Nyilván nem maga a sátán a nő, a férfi többször is leírta hogy szereti és nem akar válni. De persze könnyű naivan éppen annak az oldalnak hinni aki panaszkodik, úgy hogy a másik oldalt nem is hallottuk.

Csak annyit tudunk hogy a férfi sem foglalkozik a gyerekeivel (ezt is ő írta le, nincs rájuk ideje) plusz még egy másik ártatlan lényt el akar tüntetni, aki úgy került hozzájuk, hogy nem ő kérte hogy náluk lakhasson. Az ő döntésük volt hogy kutyát hoznak a házhoz.

De ha ettől az élő-érző lény dologtól el is tekintünk, akkor sem okés hogy van egy dolog ami a mindened, a hobbid, a gyerekeid is ugyanúgy szeretik (együtt kutyázik a nő és a gyerekek, ezt is írta) a házastársad viszont úgy dönt hogy titokban, önkényesen elveszi tőled, mert neki nem tetszik. És utána egy életen át hazudik neked. Szeretnél egy ilyen házastársat? Én semmiképpen.

2020. dec. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!