Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális ha idegesít mások...

Normális ha idegesít mások sírása?

Figyelt kérdés
Kiskoromban ha sírtam anyám mindig üvöltött velem és azzal fenyegetett, hogy szétüti a fejem. Később mikor annyi idős lettem, hogy fizikailag nem jelentett veszélyt, azzal fenyegetett, hogy orvoshoz visz, mert én egy gyengelelkű szellemibeteg vagyok. Több éve már, hogy sírtam, max hagymapucolásnál, azon túl mindig elfolytom. Ha valakit meglátok sírni, szét verném a fejét csak ne lássam és haljam azt hogy sír. Persze kihasználtam és leüvöltöttem anyámat is ha sírni merészelt. Normális ez a reakció, vagy le kellene vetkőznöm? Fizikailag, vagy mentálisan van valami negatív hatása ha elnyomom az érzelmeimet?

2020. dec. 29. 04:07
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Igen
2020. dec. 29. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem normális, de nálad érthető, hogy mitől alakult ki. Pszichológus segíthet.
2020. dec. 29. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen a gyerekkori traumák miatt lettél ilyen ha változtatni akarsz rajta menj pszichológushoz.
2021. jan. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Senki sem szereti, ha sírnak a közelében. Idegen a helyzet, az ember nem tud vele mit kezdeni, és a tehetetlenségnél nincs szarabb érzés.
2021. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen
2021. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen normális!
2021. jan. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez nem normális, viszont van oka annak, amiért ez nálad kialakult. Én is pszichológus segítségét javasolnám, illetve mások megértésének gyakorlatát. Ha valaki sír, már alapból valami nagyon fájdalmas dolog érte, azzal pedig nem segítek, ha ráüvöltök. Ezt édesanyádtól vetted át, de úgy gondolom, hogy te leszel az okosabb, ha ezt le tudod vetkőzni és megpróbálsz segítséget kérni, illetve tudatosan változtatni ezen.
2021. febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Igenis. Leszarod màsok érzéseit. Ezzel magad véded.
2021. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fül dugó. Patikàban 3 pàr 369 ft.
2021. febr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%
Lépjünk àt. Ne segítsünk. Persze.
2021. febr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!