Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kéne tennem ha az alvással...

Mit kéne tennem ha az alvással küzködöm?

Figyelt kérdés
Amióta bejött az online oktatás nem igazán tudok aludni esténként.(kb 1hónapja már) általában hajnali 4-5 fele tudok elaludni legrosszabb esetben reggel(7-8-9) a reggeli elalvás 3x fordult eddig elő. Mi lehet ennek az oka? Sokszor rámjön egy pánik szerű dolog ha az alvásra gondolok, mindig is nehezen ment az alvás órákat forgolodtam mire eltudtam aludni. Esetleg valaki járt hasonló cipőben? 18/L

2020. dec. 29. 04:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokat vagy közösségi oldalon ugye?
2020. dec. 29. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De mi okoz extra stresszt az online oktatásban?
2020. dec. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 hát igen
2020. dec. 29. 06:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Durva, el sem hinnéd mennyi diák van most így. Rengeteg emberrel beszéltem és hasonlóan vannak. Énis így vagyok. Egyszerűen már rendesen nem várom az éjszakát, mert kínlódás az egész. Szerintem azért van mert inaktívabbak vagyunk jóval a mindennapokban, meg most tényleg nem kell semmit sem csinálni kb. És amennyire jól hangzik annyira rossz is. Valamivel fáraszd le magad napközben
2020. dec. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A 04:44-kor kiírt kérdésed eléggé magáért beszél.

Attól hogy reggel nem kell korán kelni, az nem azt jelenti, hogy még hajnalban is a gép előtt ülj.

Próbálj meg valami rendszert vinni az életedbe, csinálj egy időtervet. Nem arra gondolok, hogy percnyi pontosan mindent beosztani, hanem pl. elhatározod, hogy este 11-kor abbahagyod a gépezést.

Aztán egy félóra kiadós torna, majd zuhany......és már alszol is. ;)

2021. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 próbáltam rendszert bevezetni, de valahogy mindig felborul, talán az akaraterőn múllik. De ha meg nagyon akarom akkor nagyon erőltettnek érzem és még inkább nem megy
2021. jan. 4. 03:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Mark Twain szerint a rossz szokás nem az a dolog, amit "csak úgy" egy mozdulattal ki tudsz dobni az ablakon. Azt úgy kell szép lassan, minden lépcsőfokon egyesével letessékelni, amíg végre megszabadulhatsz tőle.

Ha van hozzá türelmed, bizonyára menni fog.

2021. jan. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na pihi
2021. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!