Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha eddig napi 1 0,5ös xanaxot...

Ha eddig napi 1 0,5ös xanaxot szedtem szorongásra, és a doki most felírt napi 1 0,5ös rivotrilt, mennyiben fogom éreznia változást? jobban megnyugtat, hatásosabb?

Figyelt kérdés
(az okos gyogyszerellenesek légyszi ne irjanak)

2020. dec. 29. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiben, mindkettő benzodiazepin, mindkettőnek ugyanaz a dolga, farmakológiai tulajdonságaik különböznek, de szerintem te ebből semmit sem fog észrevenni, főleg hogy még a dózis is ugyanaz. Miért váltott?
2020. dec. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mivel a xanaxnak nem éreztem a hatását, többet meg azt mondta inkább ne szedjek belőle, szedjek inkább rivotrilt, mert abból elég kevesebb s mégis jobban hat
2020. dec. 29. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:

a xanax mennyiségének napi max. adagja 4 mg.

a rivotril erősebb, de sokkal addiktívabb is, nagyon nehéz róla lejönni.

2020. dec. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én súlyosan gyógyszerfüggő vagyok, de a Rivotrilt igyekszem kerülni. Amikor kórházba kerülök, azt szoktak adni, de itthon inkább Xanaxot veszek be. Mindkettő függőséget okoz, de a Rivotril a legdurvább. Xanaxról sokszor sikerült egyedül lejönnöm, de a Rivotril nehezebb ügy.
2020. dec. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!