Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax-nál erősebb/hatásosabb...

Xanax-nál erősebb/hatásosabb nyugtató? Engem nem lazít el, csak elálmosít, de semmi más hatását nem érzem.

Figyelt kérdés
Munkehylen meg nem kéne elaludnom, viszont jó lenne, ha a stresszt csökkentené.

2016. nov. 23. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Tápanyagdús táplálkozás, munka előtt minden nap 20 perc futás. Rögtön kisimult lennél.
2016. nov. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Nincs. Óvakodnék attól, hogy az orvosod ellen beszéljek, de a Xanax és társai elég rossz hírű szerek. Ideje lenne már betiltani őket, mert nem egy ember halálának okozói.

A gondokat kellene megoldani, relaxálni, kikapcsolódni.

A gyógyszerek erejével pedig az a baj, hogy egyre erősebb és erősebb kell, ha arra hagyatkozol, s végül a legerősebb sem fog érni semmit.

2016. nov. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszolókkal. A nyugatató,feszültségcsökkentő nem old meg semmit,csak hosszabb tévon függőséget okoz. Egyébként létezik más összetételű feszültségoldó, pl. a Rivotril,de az is ugyanolyan káros lehet.
2016. nov. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tápanyagdús táplálkozásra nincs lehetőségem.

Örülök, ha egy sima kiflire jut pénz.


Futás... falun, közvilágítás nélkül, kóbor kutyákkal, mínusz fokban... utána mosdani sem tudnék, mert a fürdőszobánkat szétverték vízfolyás miatt, nincs pénzem megcsináltatni, és fűtés sincs.


Nem viccből szedek gyógyszert, ha lenne más lehetőségem, nem ehhez nyúlnék.

2016. nov. 23. 09:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Borzasztó élet lehet valóban. De ha szeded a gyógyszert attól még ez nem változik meg. Valahogy abból a környezetből kéne elkerülni. Egyedül élsz,van munkahelyed?
2016. nov. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, a nyugtató nem fogja megoldani a problémát, ellazítani egyik sem fog. Sem a Xanax, sem más. Mindegyik elálmosít, de mivel az eszedet nem veszi el, ezért a gondjaidról továbbra is tudomásod lesz.
2016. nov. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Akkor miért hívják nyugtatónak, ha nem is nyugtat?


Van munkahelyem, onnan írok.

Elköültözni semmi esély, itt még ez a fizetés is jónak számít, csak itthagyott a párom egy jó nagy hitellel meg a beteg apukámmal.

Tehát ketten maradtunk az öreggel, aki 28 ezret kap, és róla is gondoskodnom kell.

Nem látok kiutat.

2016. nov. 23. 11:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Én xanax függő vagyok. Az a kérdésem, hogy konkrétan mi az a mg mennyiség amiről beszélsz. Azt mióta szeded. Így könnyebben lehetne válaszolni.
2016. nov. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És ha erősebb nyugtatót kapsz, akkor eltörlik a hitelt, és apukád meggyógyul? Ha annyit szednél, hogy tényleg ellazítson, akkor munkára alkalmatlan lennél... ezek a nyugtatók nem úgy működnek, ahogy elgondolod.
2016. nov. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem, nem törlik el a hitelt, és az öreg sem áll fel az agyvérzéséből.

De lelkileg annyira kikészültem, és annyira nincs semmi lehetőségem, hogy valamire szükségem van.

Nem akarok függő lenni...nem éveken át akarom szedni.

Egyébként 1 mg-osat szedtem.

De már nincs hatása.

Elaludni még csak-csak el tudok, főleg eddig, mert munka volt.

De hajnalban 2-4 óra között kelek, pedig nincs semmi, ami felébresztene. És olyankor nagyon durván gyomoridegem van, reszketek, remegek, kikészülök. Próbálkozok minden hajnalban, hogy megnyugszom, mély levegőt veszek... de semmi. Órákon át remegek, nem tudok aludni.


Most meg jön az ünnep, még munka sem lesz, csak a magány.

14-16 fok van idebent.

A volt párom épp utazni készül az új nőjével, oda, ahol idén együtt akartunk nyaralni.

én nézegettem a szállásokat, az útvonalat, a látnivalókat, mert tudtam, mennyire vágyik rá, és örömet akartam neki szerezni.

az öreg agyvérzése miatt ez kimaradt, és most elviszi ugyanide az új nőjét.

mi itt maradtunk, fázunk, majdhogynem éhezünk.

eltelt már sok hét, úgy ment el, hogy segíteni fog, a saját telefonköltségét kifizeti, meg a hitelbe is besegít.

már a 3. számla jön ki, olyan összegeket telefonált el, hogy ilyet még soha... 3 hónap alatt 70-80 ezer.

lemondtam a telefont, de mivel hűségidős volt, kötbért kell fizetnem. más lehetőségem nem volt. így 3 hónapra 130 ezer csak a telefonköltség. az én nevemen volt a közös számlánk. ha nem fizetek, letiltják a fizetésem, és sokkal többel kötöm be, mert a végrehajtó nagyon sokat rátesz. szóval egy fillért sem adott semmibe, és sír, hogy nincs pénze, mert az albérlet... meg rossz volt a kocsi...

bent a város közepén egy lakótelepen, de buszozni nem hajlandó. inkább 70 ezer a kocsi javítására...nekem meg egy fillér se, oldjam meg. már 2 helyre elutaztak azóta...és karácsonyozni/szilveszterezni megint mennek... külföldre. de hiába kértem tőle bármi segítséget, elengedte a füle mellett.

2016. dec. 18. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!