Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek így kb mennyi...

Szerintetek így kb mennyi idieg ír fel nekem a pszichiáter nyugtatót? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Önbántalmazás miatt kerültem hozzá. Felírt nyugtatót és párszor beszéltünk. Nem tudom valahogy olyan volt a stílusa, hogy úgy éreztem, nem merem megmondani, hogy hiába beszélünk, nem változik bennem semmi. Kb az elejétől kezdve azon stresszeltem, ha meg tudja, hogy nem akarok erről leszokni, vagy ha teljesen felfedem neki, azt amit érzek, akkor bevitettet. Szóval egy ideig nem csináltam, és azt mondtam használt a beszélgetés. (Ez ugye nem igaz). Azóta már nem is járok hozzá, csak a nyugtatóért. Viszont mindig megkérdi, hogy hogy vagyok, és mindig azt mondom, hogy jól. Félek, ha sokáig azt mondom, hogy jól vagyok, akkor egyszercsak elkezdi csökkenteni a gyógyszeradagot, végül többet nem írja fel. Ha meg azt mondom neki, hogy semmi se változott, akkor meg félek bezárat, vagy nem tudom. Ezért ezt semmi képen sem merem megmondani, még próbának se. Az lenne a kérdés, hogy szerintetek mennyi ideig kapok még nyugtatót? Jó lenne, ha életem végéig adná, de valamiért úgy érzem, ha azt látja jól vagyok, akkor nem fogja felírni egy idő után.

2020. dec. 29. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
1 hónapnál nagyobb adagot nem írhat fel egyszerre. Egyébként tessék igazat mondani az orvosnak, magaddal szúrsz ki. Nem neki fontos hanem neked.
2020. dec. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, félreértettem. Ne akard sokáig szedni, pár hónap után utálni fogod. Legjobb ha nem szoksz rá. Senki nem tudja meddig szedeti veled, de talán ha partner lennél benne tudna segíteni is.
2020. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De már 1,5 éve szedem. Vagy ha eddig felírta, akkor ezután is felfogja?
2020. dec. 29. 20:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Jo eg. Hát ezt tényleg a dokiddal kell megbeszélned, őszintén elmondva hogy érzed magad és hogy szükséged van a nyugtatora továbbra is, azt érzed. Ezeket mondd el neki. Nem véletlen ő a pszichiáter, nem fog tudni neked más segíteni csak orvos.
2020. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!