Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megtudtam egy-két év után,...

Megtudtam egy-két év után, hogy barátnőm előttem hány férfival feküdt le, 2hétig szinte nem is érdekelt, mondhatni bölcsen kezeltem, most meg folyton ezen jár az eszem és ezzel álmodok, miért?

Figyelt kérdés

Zavar most a tudat, hogy ennyien értek úgy hozzá, ezt engedte, hogy miért nem volt válogatósabb, mikor egy nagyon szép lány.

Nyilván relatív de engem is sokan jóképűnek tartanak, és nagyon sok lehetőséget férfi létemre visszautasítottam, mert ennyire válogatós vagyok. Nem értem, hogy akkor ő miért nem, miért nem várt tovább, mikor azt mondja, hogy már ő se örül ennek, de nem tud mit csinálni, amit persze megértek teljesen, de akkor is, nem 15évesen fekszik össze egy nő ennyi emberrel, hogy ennyire ne tudja felfogni.



2020. dec. 30. 08:36
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Ő 29, én 30
2020. dec. 30. 08:36
 2/28 anonim ***** válasza:
79%

mi az az ennyien?


amúgy meg ezt el se kellett volna mondania, nem te dolgod

2020. dec. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg nem azért csinálta, mert nem volt kedve visszautasítani őket. Szereti a szexet, ez van.
2020. dec. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Elmondhatja magáról, hogy élt. Mint Andy Miller. Nyilván megbánta, elmúlt. Lezárúlt a lázongó korszaka, és melletted lehorgonyozott. Szerintem, ne rágódj a múlton, mert az sosem tesz jót.
2020. dec. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beteg vagy, ha ezen kattogsz!
2020. dec. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Hát persze, hogy nem vagyok normális... ez nem is kérdés. Csak hogy mit csinálják, hogy ne rágódjak rajta?? "Ne rágódj rajta" , ezen kívül?

Amúgy 14 volt neki... nem is értem...

2020. dec. 30. 08:55
 7/28 anonim ***** válasza:
21%
Bizonyíték ?
2020. dec. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Bizonyíték? Milyen bizonyíték?
2020. dec. 30. 09:15
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

A 14 azért nem egy olyan oltári nagy szám, hogy ne lehessen elfogadni, ennél sokkal meredekebbre számítottam a reakciódból kiindulva.

Nekem 35 éves létemre nem volt csak 2, én meg ezt bánom, hogy nem éltem ki magam, mikor még megtehettem.

Mindenkinek más a keresztje.

Gondold végig, miért zavar ennyire. Nem lehetsz valakinek féltékeny a múltjára, hisz az már megtörtént, elmúlt, sem ő, sem te nem tudsz rajta változtatni, ezt el kell fogadnod.

2020. dec. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
34%

14?

Van az a mondás, hogy férfi esetén oszd el kettővel, nő esetén pedig szorozd meg.

2020. dec. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!