Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológusnál gyakran...

Pszichológusnál gyakran sírnak ennyire?

Figyelt kérdés

Néhány napja voltam pszichológusnál, nem tudom mi volt velem. Semmi rosszat nem mondott, nem is olyan témáról volt szó, amitől normál esetben sírva fakadnék. De akkor, ott eltört valami és nem bírtam abbahagyni. Komolyan sajnáltam szegény nőt, nem győzött vigasztalni:-)

Aztán egy negyed óra múlva kicsit megnyugodtam, de képtelenség volt hogy akár 1 perce is száraz legyen a szemem a hátralévő fél órában. Folyamat könnyeztem. Nagyon aranyos fiatal nő a pszichológusom, de kicsit azt éreztem ezt most ő sem tudja hova tenni. Létezik hogy ennyire ritkán van ilyen? Semmiképp nem szeretném hogy sírósnak és érzelmesnek legyek elkönyvelve, mert alapjáraton egyáltalán nem vagyok az...



2020. dec. 30. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem még nem fordult elő, hogy ennyire durván kiszakadt volna belőlem, de nem ciki, ne aggódj. Ha te is voltál az első ilyen, nem te leszel az utolsó.
2020. dec. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért baj, ha érzelmesnek tartanak?
2020. dec. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel semmi baj nincs, hidd el, a pszichológus sokkal jobban megérti ezt, mint gondolnád :) Annak, hogy ennyit sírsz, száz fajta olyan oka lehet, ami kiváltotta ezt belőled.. lehet sok elfojtott érzés tört elő belőled. De egy dolog biztos: ezzel SEMMI baj nincsen :) Úgyhogy ne érezd rosszul magad emiatt, sose fojtsd el az érzéseidet emiatt, ez egy tök normális reakció. :) És ezzel sztem a pszichologus is pontosan tisztában van
2020. dec. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2, mert egyáltalán nem vagyok az. És nem szeretném ha most ez az 1 eset miatt hamis kép legyen rólam előtte:)
2020. dec. 31. 12:05
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok!
2020. dec. 31. 12:06
 6/6 anonim válasza:
100%
Ezért ne érezd magad rosszul. Én is gyengének érzem magam ha sírok, de én is járok pszichológushoz, ha úgy van ott is próbálom elfolytani a könnyeimet, de amikor találkozunk és látja rajtam, hogy már majdnem sírok akkor mondja, hogy ha úgyérzem nyugodtan sírjak. De ez még egyszer fordult elő, de akkor nagyon sírtam. Ez alapján megállapítottam, hogy nem jó ha elfolytod az érzéseidet és egyáltalán nem leszel a pszichológus szemében érzelgős ember ha esetleg véletlenül sírsz. Utána lehet még jobban is fogod érezni magad ha kisírtad magad.
2021. jan. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!