Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is ennyit szédül(t) a...

Más is ennyit szédül(t) a tegnapi földrengés után?

Figyelt kérdés

Tegnap utána még órákig kicsit szédültem, de még ma is néha-néha előjött az érzés bennem, mintha megint földrengés lenne, néha rá is nézek a dolgokra hogy valóban megint földrengés van vagy csak megint szédülök.

Ez természetes? Másnak is volt/van még ilyen?



2020. dec. 30. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Igen én is szédültem tegnap délután . Amúgy is szédülős vagyok azt hittem attól van , de mondtam is a férjemnek hogy ez most másmilyen szédülés.Az a baj képes az agy felvenni és produkálni akkor is ha már elmúlik .Főleg aki pánikos
2020. dec. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Én éjszaka pánik rohamot is kaptam miatta... Borzalmas volt. Pánik betegként nagyon nehéz ilyesmit megélni szerintem ez mindenkit megviselt.
2020. dec. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, én is szédültem.

Te hol élsz, földrajzilag hol életed meg ezt?

2020. dec. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 Ország közepén kb.
2020. dec. 31. 10:39
 5/10 Scream85 ***** válasza:
79%

Mi közvetlenül itt a horvát határ mellett élünk.

Nagyon furcsa és ijesztő volt átelni amit eddig csak filmeken látott az ember.

2020. dec. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig még csak nem is nálunk volt:)

Gondolhatjátok, azok mit éltek át, sőt sok máshol eddigi természeti katasztrófa esetén

2020. dec. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de néha-néha még ma is, néha úgy érzem mintha megint megindult volna alattam a föld. Márcsak azért is érdekes ez mert alapból angyon jól bírom a szédülést meg a hasonlókat.
2020. dec. 31. 20:57
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Azért itt annyira olyan "földrengés" nem volt,max épp valahol lehetett kicsit érezni épp, de nem olyan dologról van szó azaz,hogy több napra rá neked szédülésed, meg képzelődéseid legyenek...

Valami más lesz ez,inkább lehet elkaptal valamit..

Én itt lakok Gyulán, ahol elméletileg eléggé kellett volna érezni, meg érezték is,szomszéd mondta pár mp re rezgett a csillár nekik..épp... na hát én meg eszre se vettem, barátnőm meg aludt mert éjszakás volt kb ennyi.

Ha erősebben is eszlelted rá pár napra eg világon ezert nem kell h barmi bajod legyen,szval vmi mas a gond,nem ez:)

2021. jan. 1. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is érzem a szédülést. Az állatok is riadoznak, az egyik macska ma dél körül pánikba is esett, menekülni próbált az épületből, de lenyugtattuk. Szerintem ezek ilyen utórengések, nincs semmi vészhelyzet, csak egyszerűen vannak ösztöneink, amik ilyenkor működésbe lépnek. Nem kell ezen aggódni amúgy. És azért valahol érdekes is megfigyelni az ilyen természeti jelenségek hatásait.
2021. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én Jan. 4-én hétfőn éreztem ismét földrengést. Amikor nem is volt. Reggel 6-kor arra ébredtem, hogy mozog az ágy alattam nagyon és szédülök. Legalább 5 percig éreztem és kikeltem az ágyból. Megnéztem a csillárokat, képet a falon több helyiségben de nem mozogtak. Tehát az agyam képzelte be az egészet. Pedig nem vagyok pánikbeteg és nem szoktam pánikolni semmin.
2021. jan. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!