Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudok ilyenkor tenni?

Mit tudok ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Ha a halál vagy a világvége a téma egyszerűen meg tudnék őrűlni. Ilyenkor általában összeszorul a gyomrom, elkezdek remegni, sírógörcsöm lesz illetve olyan mintha valami nyomán a melkasom. Mit tudok ez ellen tenni?

2020. dec. 30. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 1992-ben születtem, ès jelentem túlèltem az összes eddigi világvégét.
2020. dec. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt hittem én írtam ezt a kérdést😂 Mostában velem is ez van, sírva alszok el kb. Ezen jár az agyam mindig..


Egyszerűen elfoglalom magam, játszok valamit, nézek valami videót, beszélgetek, abbahagyom ezeknek a böngészését, próbálok másra gondolni és akkor jobb lesz :)

2020. dec. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tünetekkel se szabad foglalkozni és rakeresni, meg kell nyugodni, mert ez a mellkasi nyomás a legalapabb fájdalom a pániknál. Nekem is sokszor van ez, kivizsgáltak és makk egészséges vagyok, te is az vagy, nyugi! :)
2020. dec. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elengeded az egész témát, és megpróbálod elfogadni, h mennyire is természetes folyamat a halál, abszolút nem kell tőle félni.

A mellkasi nyomás szorongásnál szintén gyakori, aligha van bármi szervi problémád.


Ui: Arról nem is beszélve, hogy a halál pillanatában az agyad óriási mennyiségű Dmt-t szabadít majd fel, amely egyfajta katarzist idéz majd elő. Rövidre fogva, akármilyen furán hangzik, az lesz életed "legjobb" pillanata.

2020. dec. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az a baj ezzel a nem kell félni tanáccsal hogy ez zsigeri dolog és lelki.az nem fél a haláltól azt gondolom aki már valamilyen módon legalább lélekben megtapasztalta hogy meghalhatott volna(nem is kell valós halálközeli sérülés)
2020. dec. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!