Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy bírjam ki még ezt az évet?

Hogy bírjam ki még ezt az évet?

Figyelt kérdés

Most leszek végzős egy gimnáziumban, de már egyszerűen nem tudom elviselni az egészet. Nem az életemmel van bajom, imádom a családom, nem akarok öngyilkos lenni, nem vagyok depressziós, semmi ilyensmi. Csak elegem van már az egészből; mindenegyes reggel bejárni, házit írni, elviselni a f*szfej osztálytársaimat (akik egyébként nem b*sztatnak, csak egyszerűen utálom őket, semmi másról nem lehet velük beszélni, csak arról, hogy ők hogy b*sztak be és kivel d*gtak, ha másról akarok beszélni, akkor egy értelmes szavuk sincs). Vannak "barátaim", de igazából csak az egyikük szimpi. A legjobb barátom külföldre ment, ha a sulinak vége én is mehetnék (egyetemen halasztanék), de addig fogalamam sincs, hogy hogy fogom kihúzni. Olyan, mintha egy retkes börtönben lennék, dühítő, hogy nem tudok kiszabadulni. Van valami tanácsotok, hogy hogyan tehetném eviselhetőbbé? Vagy, hogy egyáltalán miért van ez?

18/L


2010. aug. 13. 17:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia!Köszi,ma jött a legrosszabb:megkaptuk a legrosszabb tanárokat,akik még fegyelmezni sem tudnak,órarend is borzalom
2010. szept. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nekem szerencsére se a tanárokkal (kivéve egyet), se az órarenddel nincs problémám. 8 lyukasórám van egy héten. :)

Azért valahogy majd csak kibírjuk, amúgy is csak májusig kell járni.

2010. szept. 2. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!