Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális hogy ha haláleset,...

Normális hogy ha haláleset, baleset hatására nem sírok, viszont ha nem vagyok elégedett az időjárással zokogok, örjöngök?

Figyelt kérdés

2021. jan. 3. 03:24
 1/4 anonim válasza:
96%

Szerintem beszélj erről egy szakemberrel.

Lehet sokan túlzásnak tartják a válaszom, de az a legmegbízhatóbb, nem az itt válaszolók diagnosztizálása.

2021. jan. 3. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Majd, ha elveszíted, pl. egyik szeretett szülődet, na akkor fogsz sírni, szerintem.

Ha majd téged érint a tragédia, akkor fog belőled előjönni a sírás.


Vadidegenek halála engem is hidegen hagy, nem sírok el magam.

2021. jan. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi a kérdésed, akkor szerintem igen. Mindenki azon sír, amin akar. Igaziból nincs előírva a világban, hogy min kell sírnod, csak az emberek ezt gyakran elfelejtik és rossz szemmel néznek ha nem a megfelelő dolgok miatt sírsz. Csináld csak nyugodtan, megfulladni nem fog senki sem :)
2021. jan. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem normális

Az eleje még oké de nagyon alacsony lehet az ingerkuszobod ha attól orjongesz hogy épp esik mondjuk az eső

Ezt érdemes kezeltetni mert az életben ezeknél sokkal súlyosabb dolgokat leszel kényszerű elviselni és ezeket meg kell tudnod tanulni kezelni

2021. jan. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!