Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ok nélkül szomorú?

Miért vagyok ok nélkül szomorú?

Figyelt kérdés
Már fél éve naponta többször rám jön a szomorúság, de amúgy semmi oka nincs. Nem tudom megmondani miért vagyok az. A covidhoz tuti nincs köze, mert nem zavarnak a korlátozások. Alapból is olyan vagyok, aki évekig el van a 4 fal között. Vannak hobbiaim és mozgok is, a covid ellenére is. Szóval nem tudom miért lettem az utóbbi időben ilyen szomorú. Az elején azt hittem elmúlik. De nem múlott.

2021. jan. 8. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Velem is van ilyen, ha nagyon zavar elmehetsz pszichiáterhez hogy tömjön gyógyszerekkel, de a helyedben inkább megpróbálnék párt találni, teljesen betáblázni a napomat hogy ne legyen időm szomorúnak lenni.
2021. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lehet picit jobban kellene figyelj magadra. Persze sok oka lehet annak ami miatt mostanában lehangoltabb vagy. Még akkor is, ha amúgy megvannak azok a dolgok amivel lefoglald magad. Gondold végig biztos nem zavarja-e valami a lelked. Van akit például a borúsabb időjárás is lehangolhat. Most azért ez meg eléggé gyakran így is van. Szóval továbbra is próbáld elfoglalni magad valamivel. Hátha hamarosan ez mégis segítene. Ha meg esetleg beszélgetésre van szükséged, akkor írj nyugodtan.
2021. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 😊 Igazából annyira nem mély ez a szomorúság. Meg tényleg csak úgy jön. Semmi nem bántja a lelkem. Viszont, ha elfoglalom magam, akkor nem is az, hogy elmúlik, de nem olyan erős, hogy mondjuk ne tudjak mit csinálni. Fura. Azért annyira nem rossz, hogy gyógyszert szedjek. Megpróbálom megfigyelni, hogy mikor jön rám, és hogy akkor mire gondolok. Hátha kiderül.
2021. jan. 8. 23:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből pszichiaterhez rohanni gyógyszerekért sőt nem is lehet. Plusz pszihológushoz lehet menni aki gyógyszerek nélkül ad tanácsot hogyan ne légy szomorú. Ha továbbra is igy marad nem árthat kipróbálni. Addigis kicsit állj meg figyeld önmagad
2021. jan. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!