Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy kezelhető a pánikroham...

Hogy kezelhető a pánikroham egy fontos eseményen?

Figyelt kérdés
A legkisebbik gyermekem 14 éves. Idén lesz a ballagása és márt most előre fél és tudja, hogy pánikrohama lesz. Az utóbbi pár évben az év nyitókon évzárókon és nagyobb eseményeken mindig pánikrohama volt. A ballagáson ott fognak álni szabályos sorban akkor mit csináljon ha lesz egy pánikrohama? Ha leül a székre akkor biztos balhé lesz, hogy hogyan mer ilyet tenni. De én meg nem akarom, hogy esetleg eláluljon. Az osztályából senkivel se beszél és senkivel sincs jóba. Lelkileg is egyre mélyebben van de nem hagyja, hogy segítsünk. A saját ballagására se akar elmenni mert az egésztől undorodik.

2021. jan. 8. 21:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha valali részletesebben kíváncsi annak írok privátot.
2021. jan. 8. 21:51
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, az idén nem lesz ballagás.
2021. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáljátok ki a meditációt..elsőre én sem hittem benne, de nagyon hasznos megtanulni kontrollálni az elmét és a testet. Korábban állandó küzdelmem volt a légzési nehézségekkel egy-egy pánikroham során.

Szakemberre se feltétlenül van szükség, neten rengeteg irányított meditációt lehet találni, ami tanító jellegű, segít kontrollálni a légzést, és megnyugodni.


Itt van egy kiindulópontnak:

https://www.youtube.com/watch?v=V3RhhzhOH-4

2021. jan. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!